İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Solingen Ürünleri ÇiçekSepeti'nde!

Farklı birçok yaşam alanına uygun seçenekler sunan Solingen, kişisel bakımdan mutfak bıçaklarına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. Tekli ya da set halinde ulaşabileceğiniz uygun fiyatlı Solingen ürünleri dayanıklı ve kaliteli yapıları ile uzun süreli bir kullanım imkânı sunar. Çeşitli fırsatlar sunan ÇiçekSepeti sayesinde en iyi Solingen ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Solingen Kampanya Ürünleri ile Mutfakta Konforu Yaşayın

Envai çeşit modeli ve tasarımı bünyesinde bulunduran Solingen bıçaklar, minimum eforla işlerinizi sürdürebilmenize yardımcı olur. Ergonomik olan bu ürünlerin konforlu sapları ahşap ya da plastik olarak üretilir. Uzun süreli kullanımlar karşısında konforu elden bırakmayan bıçak çeşitleri arasında meyve bıçakları, et bıçakları, ekmek bıçakları gibi farklı işlevlere sahip olan birçok ürün bulunur. Ev kullanımlarının yanında profesyonellere hitap eden kasap bıçakları da farklı çeşitleriyle öne çıkar. Solingen bıçakları, modellerinin yanı sıra farklı boy alternatifleriyle de çeşitlilik sunar. İhtiyacınıza göre set halinde de satın alabileceğiniz indirimli Solingen ürünleri ile mutfağınızda uyumu yakalayabilirsiniz.

Kişisel Bakımınızı Solingen Ürünleri ile Tamamlayın

Kişisel bakımın en temel ihtiyaçlarından biri olan manikür setleri, markanın en popüler ürünleri arasında yer alır. İçerisinde tırnak pensi, manikür makası, cımbız, manikür pensi ve plastik törpü bulunduran setler, kuaföre gitmeden tırnak bakımınızı yapabilmenizi sağlar. Ürünler arasında yer alan cımbızlar, tekli olarak satın alabileceğiniz alternatifleriyle de öne çıkar. Kullanım şeklinize ve ihtiyacınıza göre düz ya da eğik uçlu olan cımbız tasarımlarından birini tercih edebilirsiniz. Sadece evlerde değil, bakım merkezlerinin de gözdesi olan bu ürünler paslanmaz yapıları sayesinde uzun süre boyunca ilk günkü performansını gösterir. Markanın makas modelleri de et, kaş ve tırnak olmak üzerinde birbirinden ayrılır. Farklı boylarda bulabileceğiniz makaslarla tertemiz bir görüntü elde edebilirsiniz. Ulaşılabilirlik stratejisi doğrultusunda geniş bir skalaya sahip olan Solingen fiyatları, her kullanıcıya hitap eder. Ayrıcalıklı ve güvenilir alışverişin adresi ÇiçekSepeti ile ihtiyacınız olan tüm Solingen ürünlerine hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.