İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Solo

Yılların deneyimiyle güven yaratan Eczacıbaşı’nın öncü markası Solo, geniş ürün yelpazesiyle hijyen ürünlerinde Türkiye’nin en bilinen tuvalet kağıdı, peçete ve kağıt havlu üreticileri arasında yer alıyor.

Farklı boyutlardaki paketleri ile her türlü ihtiyaca yanıt veren Solo ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla, online alışveriş kolaylığından yararlanarak satın alabilirsiniz!

Kalitesiyle Hijyen Sunan Solo

Kaliteli, hesaplı ve dayanıklı ürünlerin üreticisi Solo, senelerdir yüksek emiş gücü ile biliyor ve büyük beğeni topluyor. Tuvalet hijyeni için büyük önem taşıyan kağıt ürünlerin yoğun emiş gücüne sahip olması ve cilt dostu yumuşak maddelerle üretilmesi, temas ettiği tahriş etmemesi açısından oldukça önemlidir. Yıllar içinde geliştirdiği özel formülü ile güvenilir çizgisini bozmayan Solo, verimli ve işlevsel bir kullanım sağlamaya devam ediyor. Yoğun su tutma gücüne rağmen sıvıyla temas ettiğinde kolay dağılmayan Solo ürünleri, suyun içinde çözünmüyor ve yapışma yapmayarak tıkanma gibi olası tesisat sorunlarının önüne geçiyor. Siz de yüzlerce Solo ürününü ÇiçekSepeti aracılığıyla inceleyebilir, kampanya ve indirimleri takip ederek en uygun fiyatlı ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Solo ürünleri, dermatolojik testlerden geçerek ve uygun pH değerleri ile satışa sunuluyor ve yetişkinler kadar bebekler için de uygun ürün seçenekleri yaratıyor. Markanın peçete, ıslak mendil, ıslak havlu ve benzeri ürünleri her türlü ihtiyaca yanıt veriyor. Antialerjik içerikli gerçek parfüm etkili ürünler, sık kullanılan ortamlar için dev rulo havlular gibi ürünlerle Solo, arabadan evin her odasına, ofisten açık havaya kadar hemen her alanda etkili ve pratik bir çözüm yaratıyor. Günlük kullanımda ürün kalitesi sayesinde tasarruflu bir kullanım sunan marka, tuvalet kağıdı alışverişini en aza indiriyor. Bizi sık sık rulo değiştirme ihtiyacından kurtaran Solo, ürünlerinin pratik ambalaj tasarımıyla da beğeni topluyor. Siz de hayatınızı pratikleştirecek Solo ürünlerini, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla ÇiçekSepeti web sitesinden ya da mobil uygulama üzerinden satın almak için hemen tıklayın!

Tüm kullanım faydalarına ek olarak özel dizayn desenleri ile şık sofraları tamamlayan Solo ürünleri, çevre dostu olmasıyla da tercih sebebi oluyor. Siz de dilediğiniz Solo ürününü ÇiçekSepeti ile inceleyebilir, evinizin konforundan feragat etmeden kolayca satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.