İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sony

Teknolojinin her alanında aktif rol oynayan, dünyanın önde gelen teknoloji markalarından biri olan Sony, iş akışınızı kolaylaştırırken günlük kullanım esnasında da keyif almanızı sağlayan ürünleri ile ÇiçekSepeti’nde!

Pazar lideri ürünleri ile profesyonel teknolojik ürünler tasarlayan; eğitim, sağlık, güvenlik ve daha birçok sektörde kolaylık sağlayan cihazları ile hayata dokunan Sony markasına ait yüzlerce ürün alternatifini ÇiçekSepeti aracılığı ile inceleyebilir, yeni sezon ve Outlet Sony ürünlerini dilediğiniz her an online alışveriş kolaylığı ile satın alabilirsiniz.

Eğlence Dünyasının Akıllı Ürünleri

Söz konusu teknoloji olduğunda aradığınız hemen tüm cihazları bulabileceğiniz ürünler tasarlayan Sony markası, yüksek ses ve görüntü kalitesi ile iletişimden ev elektroniğine, eğlenceden iş dünyasına hayatın her anına dokunuyor. ÇiçekSepeti aracılığı ile en çok tercih edilen indirimli Sony ürünlerini sipariş verebilir, müziğin ritmine kendinizi kaptıracağınız, kaliteli görüntü aktarımı ile sinema salonlarını evlerinize taşıyabileceğiniz ya da iş yoğunluğunuzu hafifleten tercihler yapabileceğiniz uygun fiyatlı sony cihazınıza dilediğiniz her an sahip olabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin Sony kampanya ürünlerine yer vermiş olduğu bu sayfa içerisinden satın almak istediğiniz tüm cihazları ve aksesuarları fotoğraflarına bakarak inceleyebilir, ürün detaylarını öğrenebilirsiniz. Farklı ürün kategorileri ve modellerine göre değişebilen Sony fiyatlarını analiz edebilir, uygun fiyatlı Sony ürünleri içerisinden ihtiyaç duyduklarınızı satın alabilirsiniz.

Sony markasına ait en popüler ürünlerden biri olan PlayStation oyun konsolunun çeşitli jenerasyon cihazlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilir, tüm bu cihazlarla uyumlu oyunları ve Ps4 Dual Shock 4 Kablosuz oyun kolunu da aynı sayfa içerisinden satın alarak benzersiz oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz. Sony 3D Blu-ray ev sineması sistemi ile evinizi daha eğlenceli hale getirebilir, Sony WH-CH510 Bluetooh kulak üstü kulaklık ile ses kalitesini hissedebilirsiniz. Tüm bu ürün seçeneklerini ve çok daha fazlasını Sony sayfası içerisinden bulabilir, hemen şimdi siparişinizi verebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.