İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Soylu Silver

Tek taştan yüzüğe tesbihe kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile erkekler ve kadınlar için özel olarak tasarlanan Soylu Silver ürünlerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilirsiniz! Hem kendinizi hem sevdiklerinizi mutlu edecek ürünler özel fiyatları ve tasarımlarıyla sizi bekliyor. Özenle işlenmiş yeni sezon Soylu Silver modellerinden size en yakışanı kolayca bulabilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz!

Özenle İşlenmiş Çeşitli Takılar

Soylu Silver 925 ayar Midyat telkari gümüş bayan kolye, geleneksel telkari işçiliğinin vazgeçilmez güzelliğini yansıtır. Farklı tasarımlarla göz dolduran telkari kolyeler, gümüşün inceliği ve kendine has zarafetini ön plana çıkarır. Bu sayede yeni Soylu Silver telkari modelleri kombinlerinizin daha seçkin görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda diğer telkari takı modelleriyle birlikte takım oluşturabilirsiniz.

İndirimli Soylu Silver ürünleri arasında yer alan tek taş modelleri ile birlikteliğinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edecek etkileyici yüzük modellerini de Soylu Silver kampanya ürünleri arasında bulabilirsiniz. Kadın yüzük modelleri parlak taşlar ve göz alıcı çiçek motifleri ile hazırlanırken gümüş erkek yüzük modelleri ise akik taşının renk ve desenleri ile canlılık kazanır. Erkek yüzükler ile uyum içerisinde kullanılabilecek kol düğmesi çeşitlerini de ürünler arasında bulabilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarımlar ve Gümüş Setler

Outlet Soylu Silver ürünleri arasında yer alan kişiye özel açılabilir kolyelerin içine sevdiğinizin ismini ya da size özel bir mesajı yazdırabilirsiniz. Ayrıca farklı taşlarla hazırlanan gümüş set modellerini de uygun fiyatlı Soylu Silver ürünleri arasında bulmanız mümkün. Kullanılan taş ve işçiliğe göre değişen Soylu Silver fiyatları pek çok seçenek sunarak bütçenize uygun modeli kolayca bulmanıza yardımcı olur.

ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş vererek erkek, kadın ve çocuk için oluşturulan özel tasarımları ile göz dolduran Soylu Silver ürünlerinden dilediğinize anında sahip olabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.