Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Spatula

Yemek yapmayı ve mutfakta zaman geçirmeyi seviyorsanız çeşitli yardımcı ekipmanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Tencere, tava, bıçak seti gibi temel ihtiyaçların yanında spatula gibi ürünler de yemek yaparken işinizi kolaylaştırır. Silikon, ahşap, metal gibi seçenekler bulunan spatulalarla hazırlık, pişirme ve sunum işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Birbirinden renkli ve kullanışlı spatula çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Yemek Yapmayı Sevdiren Spatula Çeşitleri

Yemek ve tatlı yaparken kullanabileceğiniz spatula çeşitleri farklı materyallerden üretilir. Metal, silikon, tahta gibi seçenekleri bulunan spatulalarda boyut farklılıkları da vardır. Tepsi yemeklerini ve tatlıları dağılmadan servis tabağına aktarabilmek için bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Tekli ve set halinde sunulan spatulalar zengin renk ve desen çeşitliliği ile farklı zevklere hitap eder. Hamur işleri için özel olarak tasarlanan spatula metal malzemeden yapılır. Tezgah üzerindeki hamuru toparlamaya ve kesmeye yarayan metal spatulalar dışında pastacılıkta kullanabileceğiniz uzun saplı metal modeller de bulabilirsiniz. Farklı form ve boyutlardaki spatula çeşitleri ile yemek ve tatlı sunumlarını pratik biçimde yapabilirsiniz.

Mutfakları Renklendiren Spatula Modelleri

Renk renk ve desen desen spatula modelleri ile mutfaklarınıza eğlenceli bir hava katabilirsiniz. Isıya dayanıklı spatulalarla tencerelerinizin iç yüzeyini de çizilmelere karşı koruyabilirsiniz. Karıştırma, servis ve sunum gibi her türlü işlemde yardımcı olan spatula çeşitleri uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerle üretilir. Farklı boylarda üretilen bu ürünleri set halinde satın alabilirsiniz. Spatula seti içinde delikli ve düz modellerin yanı sıra küçük ve büyük uçlu spatulalar da yer alır. Delikli spatula çeşitlerini yemekleri suyundan ayırmak için kullanabilirsiniz. Düz ve ince ağızlı modeller ise tatlı servisi için idealdir. Bazı setler ise spatula, fırça ve fırın eldiveninden oluşur. Mutfağınız için en uygun spatula setini seçerek keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Spatula Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Spatula tahta, metal ya da silikon olarak karşınıza çıkar. Tahtadan yapılan modelleri pişirme sırasında kullanabilirsiniz. Tahta spatulaları elde yıkamaya özen gösterebilirsiniz. Silikon ve metal modeller bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur. Spatula fiyatları üretildiği malzemeye ve tasarımına göre değişebilir. Bütçenize uygun spatula seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık ve uygun fiyatlı spatula modellerini ÇiçekSepeti üzerinden online satın alabilirsiniz.