Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Spor Aksesuar

Hafta sonu sakin bir ormanda ya da deniz kıyısında kamp yapmak en dinlendirici spor aktivitelerinden biri. Ancak gerekli aksesuar ve ekipmanlara sahip olmadığınız takdirde bu kısa kaçışlar zorlu bir tatile dönüşebilir. Çok amaçlı sandalyelerden hamaklara, seyyar aydınlatma çeşitlerinden işlevsel çakılara kadar birçok spor aksesuarını uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Nostaljik Fenerler ve Kafa Lambaları

Kampınızı gece boyunca aydınlatabileceğiniz ya da evinizin bahçesinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz gazla yanan nostaljik fenerler ÇiçekSepeti'nde! Canlı renkleriyle dikkat çeken bu nostaljik ürünleri yalnızca spor aktivitelerinde değil ev dekorasyonlarında da sıklıkla kullanabilirsiniz. Sevdikleriniz için bu tarz bir aydınlatma ürünü seçerek farklı bir hediye de sunabilirsiniz. Kamp alanlarının ve gece yürüyüşlerinin en önemli ekipmanlarından olan kafa lambaları da ÇiçekSepeti'nde yer alıyor.. Farklı aydınlatma seçenekleri olan, LED ışık sistemlerine sahip ve rengarenk baş bantları ile sunulan bu hafif aydınlatma ürünleri yanınızda taşımanız için oldukça idealdir. Evinizde elektrik kesildiğinde ya da yine kamp tatilinde kullanabileceğiniz el fenerleri için sayısız seçenek bulabilirsiniz. 

Çok Amaçlı Çakı Modelleri

Balık tutarken, ormanda piknik yaparken ya da sadece doğa yürüyüşündeyken birçok işi daha kolay halletmenize olanak tanıyan zengin içerikli çakı modellerini ÇiçekSepeti'nde uygun fiyatları ile bulabilirsiniz. Tirbuşon, konserve açacağı, tornavida, kablo sıyırıcı, cımbız, makas, kanca ve tükenmez kalem gibi birçok aksesuarın bir arada sunulduğu çakı modellerini hediye seçerken de tercih edebilirsiniz. Bu tarz çok amaçlı çakılar özellikle uzun kamp tatillerinde size birçok kolaylık sunar. Daha sade bir çakıya ihtiyacınız varsa yalnızca bıçak ve tirbuşon özelliği olan ahşap saplı çakı bıçak modelleri de inceleyebilirsiniz. 

Hamak ve Kamp Sandalyeleri

Kim rengarenk bir hamakta biraz uzanmak ya da öğle uykusuna yatmak istemez ki? Kamp yapmayı seven, genişçe bir balkona ya da bahçeye sahip olan tüm sevdikleriniz için benzersiz bir hediye sunmak isterseniz ÇiçekSepeti'nde zengin bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli iplik ve dayanıklı kumaşlardan elde edilen hamaklar kamp tatillerinizin ve bahçelerinizin vazgeçilmez unsuru olmaya adaydır. Dilerseniz kumaşı olmayan ve yere sabitlenerek kullanılabilen hamak stantlarını da seçenekler arasında bulabilirsiniz. Suya dayanıklı kumaşlarla imal edilen kamp sandalyelerini birçok amaçla kullanmanız mümkün. Balık tutarken, deniz kenarında gün batımını izlerken ya da evinizin bahçesinde kolay katlanabilir sandalyeye ihtiyaç duyduğunuzda sayısız seçenek bulabilirsiniz. Kolçaklı ya da kolçaksız, bardak koyma yeri olan, tabure işlevi gören hafif kamp sandalyesi modellerine ÇiçekSepeti'nin uygun fiyatları ile sahip olabilirsiniz. 

Şık Pusula Tasarımları ve Dürbünler

Spor aktivitelerinizde size birçok kolaylık sunan pusula ve dürbün gibi eşyalar hediye olarak seçmeniz için de idealdir. Özellikle birbirinden şık tasarımlarla dikkat çeken pirinç kaplamalı pusulalar çalışma masalarına ve odalarına sofistike bir imaj katar. Denizcilikle ilgilenen ya da dalış hobisine sahip olan sevdikleriniz için su altı pusulalarını da uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Kıymetli bir pusula seçmek isterseniz güneş saati bulunan ve şık ahşap kutular içinde sunulan modelleri seçebilirsiniz. Doğa içindeki güzel manzaralara yakından bakmak ya da gökyüzündeki bir kuşu detaylıca görmek için mutlaka bir dürbün kullanmanız gerekir. ÇiçekSepeti'nde güçlü görüş mesafesine sahip ve hafifliği ile dikkat çeken dürbünlerden pirinç kaplamalı şık modellere kadar birçok seçenek yer alıyor. Spor aktivitelerinizi daha pratik hale getirecek spor aksesuarlarını dilerseniz kendinizi, dilerseniz sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin uygun fiyatları ile kaliteli spor aksesuarlarına sahip olmak için hemen sipariş verebilir ve hızlı teslimat sürecinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz!