İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Spor Antrenman Havlusu

Spor antrenman havlusu, hareketi ve rekabeti hayatının önemli bir parçası olarak görenlerin en önemli aksesuarlarından biri. Kaliteli dokusuyla teri hemen emebilen spor havluları ile antrenmanlardan sonra serinleyebilmeniz mümkün. Çiçeksepeti.com’un sizler için sunduğu kullanışlı, kaliteli ve konforlu spor havlularını tercih edebilirsiniz. Yüksek oranda emicilik özelliğine sahip ve farklı tasarımlarıyla dikkat çeken antrenman havlularını Çiçeksepeti.com'da inceleyebilir ve bu ürünleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Özel Spor Havlusu ile Performansınızı Destekleyin

Yoğun bir çalışmanın ya da keyif aldığınız bir maçın ardından spor antrenman havlusu çeşitleri ile daha tazelenmiş ve temiz hissedebilirsiniz. Özellikle spor salonunda antrenman yapanlar kendileri için özel antrenman havlusuna ihtiyaç duyuyor. Dayanıklılığıyla ve kullanışlılığıyla dikkat çeken bu ürünlerle yoğun antrenmanların ardından gevşeyebilir ve serinleyebilirsiniz. Spor havlularını kullanarak çok yoğun çalışmanın sağladığı endorfinin keyfini yaşayabilir ve sağlıklı kalabilirsiniz.

Antrenman havluları ile sporcular performansını desteklerken aynı zamanda bu kullanışlı ürünlerle temiz hissedebiliyor. Kaliteli ve ciltte rahatlama hissi uyandıran antrenman havluları ile spordan daha çok keyif alabilirsiniz. Ter havlularını spor salonunda, evinizde ya da sahada çalışırken her an yanınızda bulundurarak daha sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Çünkü spor havlusu kullanımı terledikten sonra ciltte oluşabilecek zararlı organizmaları önlüyor. Bu hem size ekstra bir koruma sağlıyor hem de sivilce ya da mantar oluşumunun önüne geçiyor. Sporu bir tutku olarak görüyorsanız siz de Çiçeksepeti.com’da yer alan farklı spor antrenman havluları ile performansınızı destekleyebilirsiniz.

Motivasyonunuzu Farklı Spor Antrenman Havluları ile Artırabilirsiniz

Serinletici ve cildinize hassaslığıyla yumuşak bir dokunuş sağlayacak olan spor havlusu ile sıkı bir antrenman sonrasında rahatlayabilirsiniz. Spor antrenman havluları farklı renklerde ve boyutlarda üretiliyor. Ayrıca özel baskılı havlular ile motivasyonunuzun ne derece yüksek olduğunu da gösterebilirsiniz. Dayanıklılığıyla dikkat çekici spor havluları arasından dilediğiniz bir ürünü kendiniz için satın alabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Antrenman havlularını çeşitli markalar özel teknikler kullanarak üretiyor. Mikrofiber, pamuk ya da ketenden üretilen seçkin markaların özel havlularını inceleyebilirsiniz. Özellikle mikrofiber ya da pamuk spor havlusu çeşitleri süper emiciliğiyle size konfor sağlıyor. Spor için kullanılan bir havlu özel amacına hizmet etmeli ve teri anında uzaklaştırarak konforlu hissetmenizi sağlamalı. Çiçeksepeti.com’da yer alan güzel tasarımıyla dikkat çekici ve canlı renkleriyle antrenman havluları şıklığınıza da farklı bir boyut katabilir. Sağlıklı ve hijyenik bir kullanım imkânı sunan bu ürünler güzel renkleriyle motivasyonunuzu da yükseltiyor.

Spor Antrenman Havlusu Nasıl Kullanılmalı?

Özel olarak dizayn edilen spor havlularının boyutları da farklı olabiliyor. Yapılan antrenmanın süresine göre farklı ebatları kullanabilirsiniz. Eğer spor salonunda ya da evinizde kısa süreli bir çalışma yapacaksanız küçük boyutlarda antrenman havlusu daha iyi bir tercih olacak. Daha uzun süren ve çok fazla efor harcayacağınız bir çalışma ardından daha büyük bir spor havlusuna ihtiyaç duyabilirsiniz. Her çalışma sonrasında antrenman havlusunun yıkanması gerektiğini cilt hastalıkları uzmanları özellikle vurguluyor. Bu tür bir kullanım ile ürünü terde bulunan cilde zararlı mikroorganizmalardan arındırabilirsiniz.

Yıkama esnasında yumuşatıcı ve çok fazla miktarda çamaşır deterjanı kullanılmaması da öneriliyor. Böylece havlunun kumaşını yıpratmamış oluyorsunuz. Bu yöntem ile terinizi sildiğinizde çamaşır kalıntılarının cildinizdeki gözeneklere girmesini engelleyebilirsiniz. Uzmanların tavsiyelerine göre antrenman havlulularını uzun süre kurutmaya bırakmamak gerek. Kurutma makinesinde uzun saatler boyunca kurutulan ürünler yıpranarak kullanışlılığını kaybedebiliyor. Ayrıca ılık ya da sıcak suyla havluları yıkayabilirsiniz. Bu şekilde bir kullanım ile sıcak suyun havluda kalıntı bırakmasını önleyebilirsiniz.

Kalitesiyle dikkat çekici özel antrenman havlusu çeşitlerini Çiçeksepeti.com’dan hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.