İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Spor Branşları Aksesuar

Sağlıklı ve fit kalmak isteyenler için bir spor salonuna devam etmek her zaman mümkün olmuyor. Zaman, mesafe ya da ekonomik nedenler salonlarda spor yapmanıza engel olabilir. Ancak evde spor rutini oluşturmak isteyenler için harika ekipmanlar mevcut. ÇiçekSepeti’nin bu ekipmanlara yer verdiği spor ürünleri dünyası da fazlasıyla zengin. Hemen her bütçeye uygun, amatör ya da profesyonel spor aletleri, spora yardımcı aksesuar ve ekipmanlar ÇiçekSepeti’nde yer alıyor.

Spora Gidemiyorsanız Spor Ayağınıza Gelsin

Salonda ya da evde spor yaparken ihtiyaç duyduğunuz aletler hemen hemen aynı. Doğru ekipmanı yan yana getirerek evinizi iddialı bir spor salonuna çevirebilirsiniz. Dynamic A200 Plus koşu bandı, spora başlamak için oldukça iyi bir tercih. Yürüyüş ve koşu aktivitesini gerçekleştirebileceğiniz A200’ün masaj ve nabız ölçme özellikleri de onu seçenler için sevindirici bir haber. Koşmak ya da yürümek yerine bisiklete binmeyi sevenlerdenseniz, Ultima Enduro Spin Bike tam da size göre. 110 kilo taşıma kapasitesi, 8 seviyeli zorluk derecesi; hız, zaman, mesafe ve kalori gibi değerleri ölçmesi sayesinde, size sadece Ultima Enduro’nuza atlayıp pedal basmak kalıyor. Aynı anda daha çok bölgeyi çalıştırmak istiyorsanız Ultima Magnetic Manyetik Eliptik bisikleti tercih edebilirsiniz. Tamamen sessiz çalışan bu model, 100 kilo taşıma kapasitesine sahip. Spor esnasında vücut değerlerinizi ölçerek LCD ekrana yansıtması da bir başka olumlu özelliği. Benzer birçok ekipmana ÇiçekSepeti üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Profesyonel Aletlerle Hızla Gelişen Kaslar

Sağlıklı ve iddialı bir görünüm için biraz zorlanmak gerektiğini herkes bilir. Eve kurulabilen Max Tech N1043 Profesyonel Olimpic Bench ile fit bir vücuda ulaşmak mümkün. Doğru egzersiz programlarını uyguladığınız takdirde hızlı kas gelişimini gözlerinizle görebilirsiniz. Spor için ayırabileceğiniz alan sınırlı ise Xolo Six Pad Abs Vücut Geliştirici Elektronik Kemer’i denemek isteyebilirsiniz. Vücudunuza yapıştırarak kullanabildiğiniz kemerin çalışma biçimi de oldukça basit. Jel pedleri geliştirmek istenen bölgeye yapıştırarak aleti başlat konumuna almak yeterli. Elektrik sinyalleriyle uyarılan bölge kaslarının çok daha hızlı tepki verdiğini göreceksiniz. Farklı bölgeler için farklı çalışma modları sunan alet, küçük spor odaları yaratmak için de ideal bir seçenek. Az yer kaplayan ama büyük etki sunan aletlerden olan barfikse ihtiyacınız varsa, kapınıza asabileceğiniz Nubi kapı ürününü ya da direkt duvara sabitlenen krom duvar modelini tercih edebilirsiniz. Altis Mk 400 eğim ayarlı mekik sehpası ise daha çok mide ve karın kaslarını çalıştırıyor. Her boya uyan ayar seçeneği ve katlanma özelliğiyle de oldukça pratik. Sağlıklı kalmak ve fit bir vücuda sahip olmak için ÇiçekSepeti’nden sipariş vereceğiniz spor ekipmanlarıyla çalışabilir ve hayalini kurduğunuz vücuda kısa zamanda sahip olabilirsiniz.

Spor Branşları Aksesuar Ürünleri ile Her Yerde Egzersiz Yapabilirsiniz

Bahaneler üretmek yerine spor yapmayı seçen insanlardansanız, dilediğiniz her ortamda egzersiz yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde bu iş için üretilmiş birçok ekipman var. Clifton markasının latex direnç lastiği, 11 parçadan oluşan full setiyle dilediğiniz her yere taşıyabileceğiniz bir alet. Ürün, ayak bileği kayışı, el aparatı, kapıya takma aparatı gibi seçeneklerle her ortamda spor yapmanızı sağlar. Walke Deluxe pilates matı ile uygun gördüğünüz her yerde yoga, pilates ya da serbest egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Mekan gözetmeden kullanabileceğiniz bir diğer alet ise Havana Ab Slider egzersiz tekerleği. Çantada taşınabilir boyutlarda olan bu alet, omuz, sırt ve kol kaslarına etki ediyor. Uygun fiyatlar ve kampanyalı ürün fırsatlarıyla dolu olan ÇiçekSepeti, sporun önündeki engelleri ortadan kaldırıyor. Kendinize en uygun modeli seçerek sipariş verebilir ve sağlıklı bir hayata adım atabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.