Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Spor Elektroniği

Hızla gelişen teknoloji, elektronik ürünlere olan ilgiyi tüm alanlarda artırıyor. Bunlardan biri de spor. Spor elektroniği ürünleri, düzenli spor yaparken işinizi kolaylaştırıyor ve sizi motive ediyor. Ayrıca spor elektroniği ürünleri sayesinde yaptığınız sporları kaydedebilir ve istediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz. Hayatımızda sosyal paylaşımların ön planda olması, spor elektroniği ürünlerini gözde hediyelerden biri haline getiriyor. ÇiçekSepeti de ihtiyaç duyduğunuz sayaçlar, akıllı saatler, aksiyon kameraları gibi tüm bu spor elektroniği ürünlerini sizlere sunuyor.

Sayaçlar ile Takip Çok Kolay

Spor yaparken planlı olmak ve çeşitli parametrelerin takibini yapabilmek önemli. Profesyonel sporcu kronometreleri gibi klasik sayaçlar sporcuların kullanmaktan zevk aldıkları ürünler. Bu sayaçların geliştirilmiş farklı ve gelişmiş özelliklere sahip türleri de mevcut. Örneğin adım sayan pedometrelerin filtre fonksiyonuna sahip olmaları gibi. Böylece aktivite dışı olan istenmeyen hareketler sayaç tarafından sayılmaz. Ayrıca zaman sayaçları da artık sadece saatler sonrasına değil, günler sonrasına bile ayarlanabiliyor.

Çok Fonksiyonlu ve Kullanışlı Akıllı Saatler

Akıllı saatler ile sağlıklı bir yaşam ve düzenli egzersiz takibi yapmak çok kolay. Akıllı saatler özellikle spor yaparken ön plana çıksa da aslında günlük hayatta da sıklıkla kullanılan ürünler. Akıllı saatler gelişmiş özelliklere ve çok yönlü fonksiyonlara sahip olmaları ile küçükten büyüğe herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Böylece çocuk, genç, yaşlı, her kesimden insanın isteyeceği bir hediye haline geliyor.

Akıllı saatler; tansiyon ölçer, nabız ölçer, adım sayar, mesafe ölçer, kalori ölçer, kronometre, hareketsizlik uyarısı, spor modu ve suya dayanıklılık özellikleri ile sportif amaçla kullanılır. Fotoğraf çekme, rahatsız etmeyin modu, alarm, titreşim, çağrı reddetme, çağrı ve arayan görüntüleme ve mesaj okuma gibi özellikleri ile de günlük hayatta sıklıkla kullanılırlar.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Aksiyon Kameraları

Aksiyon kameraları ile spor hayatınızdaki aksiyonu ve heyecanı özgürce kaydedebilir ve istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Esas kullanım amaçları dağcılık, kayak, sörf ve dalış gibi ekstrem spor maceralarını kaydedebilmek olsa da, pek çok farklı kullanım alanına da sahipler. Hareketli anları en iyi şekilde çekmek için tasarlanmış olan aksiyon kameraları, bisiklet ve motosiklet düşkünleri, trekkingseverler ve vlog çekmekten hoşlananların vazgeçilmezlerinden biri haline geliyor. Ayrıca görüş açılarının geniş olması sayesinde, oluşabilecek kaza gibi olumsuz durumları tam olarak kaydedebildikleri için güvenlik amaçlı da kullanılabilirler.

Aksiyon kameraları, dayanıklı yapıda, yüksek çözünürlükte, geniş görüş açısına sahip ve mini boyutları sayesinde çoğunlukla hafif yapıdadırlar. Bunlara ek olarak bir çoğu da suya dayanıklı özelliktedir. Gelişmiş özelliklere sahip aksiyon kameraları ile su altında ve karanlıkta da başarılı çekimler yapılabilir. Aksiyon kameraları uygun aksesuar ve aparatlarla birlikte kullanıldığında bir çok spor dalı için ideal ürünler haline geliyor.

İşlevsel Aksiyon Kamerası Aparatları

Aksiyon kamerası aparatları, kameranızı tam fonksiyonlu ve güvenilir bir şekilde kullanmanızı sağlar. Kameranızı karada, havada ve suda kullanabilmeniz için uygun aparat çeşitleri bulunuyor. Bu aksiyon kamerası aparatları bağlantı aparatı, gidon aparatı, şapka bağlantı aparatı, maske bağlantı aparatı, kask aparatı, çoklu kamera bağlantı aparatı, emniyet bağlantı aparatı, pivot takımı, monopodlar, tripodlar, tutucular, bağlantı vidaları, civata ve somun setlerinden oluşuyor.

Bu aparatlar ile kameranızı bisiklet, motosiklet, sörf tahtası ve daha bir çok spor ekipmanıyla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Aparatların hepsi tüm aksiyon kameralarına uyumlu çalışabiliyor. Ayrıca aksiyon kamerası çantası ile kameranızı ve aparatlarınızı kolayca taşıyabilirsiniz. ÇiçekSepeti ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bu spor elektroniği ürünlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.