İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Spor Oyuncak Çeşitleri

Hem çocuklar hem de yetişkinlere eğlenceli vakit geçirme şansı tanıyan spor etkinlikleri için aradığınız spor oyuncaklarını binlerce ürün arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Spor oyuncakları içinde profesyonel kullanıma hitap eden ürünler yer aldığı gibi, oyun amaçlı ihtiyaçları karşılayabilecek uygun fiyatlı ürünler de bulabilirsiniz. Tüm vücudun aktif bir biçimde çalıştığı ve yoğun hareketlilik içeren futbol ve basketbol gibi sporlar için farklı boyutlarda toplar bulunur. Çocuklara veya yetişkinlere yönelik boyutlar arasından seçiminizi yapabilir ve eğlenceli oyunlar yaratabilirsiniz. Eğlenceli sporlar arasında yer alan voleybol ve Amerikan futbolu gibi sporlar için birbirinden özel toplar özel tasarımları ile seçenekleriniz arasında yer alır. Siz de ilgi duyduğunuz ve keyif aldığınız sporlar için aradığınız ürünleri ÇiçekSepeti güvencesi ile edinebilir ve sporun zindelik veren dünyasına adım atabilirsiniz!

Birbirinden Özel Sporlar İçin Top Modelleri

Basketbol, yoğun bir biçimde koşu ve zıplama içeren oynanış biçimiyle enerjisi yüksek bir spor. Oynadığınız yaş grubuna göre 3 ve 7 numara arasındaki top boyutları arasından seçim yapabilirsiniz. Seçim yapacağınız basketbol topu numaraları büyüdükçe, daha büyük yaş grubuna uyumluluk gösterir. Aynı zamanda bahçenizde çocuklara oyun alanı yaratmak için basketbol potası seti ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Geniş bir alanda oynanan ve yoğun bir koşu içeren futbol sporu için birbirinden farklı tasarımlarda futbol topları bulunur. Bu toplar içinde sağlam ve uzun ömürlü bir kullanım sunan dikişli toplarla birlikte küçük çocukların kullanımına uygun küçük boyutlu futbol topları da yer alır. Futbol topu seçiminde, tıpkı basketbol topunda yer alan numaralandırma sistemine benzer şekilde 3, 4 ve 5 numara toplar arasından seçim yapabilirsiniz.

Okul sahalarında, kumsalda veya file çekilebilen birçok alanda eğlenerek oynanabilen voleybol geniş bir kitle tarafından sevilerek oynanır. Ortalama bir ağırlığa sahip olmasına karşın elle sert vuruşlara uygun olacak biçimde tasarlanan voleybol topu modelleri yumuşak bir yüzeye sahiptir. Siz de sevdiklerinizle voleybol oynamak için renkli tasarımlar arasından sizin zevklerinize hitap eden bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Kuralları ile ilgi çeken, oldukça güçlü ve sert bir yapı içeren Amerikan futbolu da eğlenceli sporlar arasındadır. Birçok spor dalında kullanılan toplar küre tasarımında olurken Amerikan futbolu topu kendine has bir tasarıma sahiptir. Amerikan futbolu oynamak için tercih edeceğiniz ürünler arasında, uyumlu numaraları taşıyan ürünleri geniş ürün yelpazesi içinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Top içeren sporlar arasında dengeli vuruşların en önemli olduğu sporlardan biri beyzboldur. Oldukça sıkı bir yapıya ve yoğun dikiş içeren tasarımlara sahip beyzbol topu ürünleri, beyzbol sopası ile yapılacak güçlü vuruşlara dayanabilecek kalitede üretilir.

Spor Oyuncakları ile Eğlenceli Vakitler

Ev içerisinde dahi oynanabilen ve sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz zamanları keyifli bir hale getiren en iyi spor oyuncakları ÇiçekSepeti’nde sizlerle. Özel tahtası ve oku ile özel bir puanlama sistemine sahip olan dart oyunu oldukça eğlenceli vakitler yaratır. Her bütçeye hitap eden çeşitlilikte seçenekler içeren dart oyunları ile denge ve konsantrasyon odaklı bir oyuna sahip olabilirsiniz. Oldukça dengeli atışlar yapılan bir başka oyun olan bilardo da küçük oyun setleri halinde tasarlanan seçenekler içerir. Karşılıklı olarak oynanabilen ve el becerilerinin oldukça önemli olduğu masa futbolu ve langırt modelleri de farklı boyutlarda seçeneklere sahiptir. Hızlı ve atik hareketler ile oynanan langırt oyuncakları içinde farklı kol sayılarına sahip ürünler arasından ihtiyaçlarınıza hitap eden bir ürün bulabilirsiniz. Yoğun bir kondisyona sahip sporlardan biri olan tenis için aradığınız birçok ürün seçenekleriniz arasında bulunur. Tenis topu, tenis raketi, havlu bileklik, tenis eteği ve saç bandı gibi ihtiyacınız olabilecek tüm ürünler her bütçeye hitap eden büyük bir çeşitlilik içerir.

Her Zevke Hitap Eden Spor Oyuncakları ÇiçekSepeti’nde!

Vuruşlardaki denge ve sertliğin yanında rüzgara karşı olan direncin de top üzerinde bir etkide bulunduğu badminton sporu oldukça dikkat gerektirir. Badminton için ihtiyaç duyduğunuz badminton raketi, badminton topu ve badminton file gibi birçok ürünü bu kategoride bulabilirsiniz. Aynı zamanda ilgi duyduğunuz ve oynamaktan keyif aldığınız sporlar için gerekli ekipmanlar da ürünler arasında yer alır. Basketbol spor için basketbol filesi ve basketbol potası çemberi gibi özel ürünleri etkili bir oyun alanı için değerlendirebilirsiniz. Masa tenisi için raket ve pinpon topları, hentbol topu ve hentbol kale filesi gibi daha birçok ekipman spor hayatınızı zenginleştirecek ürünlerden yalnızca bazıları. Hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli zamanların en özel etkinliklerinden biri olan spor, eğlenceli oyunlar için vazgeçilmez bir alandır. Siz de ucuz spor oyuncakları içinde çok eğleneceğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir ve ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile tek tıkla satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.