İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Spor Terlik

Havadar yapısı ve rahat kullanım sağlayan özelliğinden dolayı terlikler, özellikle yaz ayları için ideal seçenekler arasında yer alır. Terliklerin rahatlığını bir ileri seviyeye taşıyan spor terlik çeşitlerini hem yürüyüş, koşu gibi sporları yaparken hem de günlük kullanım için tercih edebilirsiniz. Crocs, Adidas, Nike gibi spor terlik markaları ve farklı özellikte üretilen modellerini ÇiçekSepet’inde ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Rahat ve Konforlu Spor Terlik Modelleri

Spor terlik modelleri benzerleri arasından ayaklar için sağladığı rahatlık ve konforla öne çıkar. Kadın, erkek ve çocuklar için birbirinden farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan çeşitleri ürünler arasında bulabilirsiniz. Spor terliklerin parmak arası modelleri sıklıkla plajlarda giyilse de aslında sokak kullanımı için de oldukça şık ve rahat bir seçenektir. Özellikle terliklerin ayaktan çıkması gibi sorunları bu modelde yaşamadan rahat hareket edebilirsiniz. Kalın ya da ince bantlı spor terlikler kolay giyilip çıkarılabilir modeller olarak pratiklik sağlar. Spor terlik erkek modelleri geniş beden aralığıyla farklı ayak numaraları için zengin bir çeşitlilik sunar. Spor terlik bayan modelleri ise genellikle canlı, enerjik renkleri ve şık tasarımlarıyla dikkat çeker.

Spor Terlik Modellerinin Özellikleri

Yaz aylarında bunaltıcı ayakkabılar yerine hava akışı sağlayan yapısıyla ayakların terlemesini önleyen spor terlikleri giyebilirsiniz. Evde ya da sokakta giymek için uygun olan modelleri tatilde plaj terliği olarak da tercih edebilirsiniz. Delikli yapısı ve suya dayanıklı EVA tabanı olan modeller özellikle ıslak zeminlerde kullanım için uygundur. Spor terliklerin ayağı destekleyen yumuşak tabanı, uzun süre yorulmadan ayakta durmanızı sağlar. Esnek malzemeden üretilen modeller hareket özgürlüğü sunar. Hafif yapıları vücuda ağırlık yapmadığı için düzenli yürüyüş yapıyorsanız yorulmadan uzun mesafeler kat edebilirsiniz. Sokakta giymek için rahatlık sağlayan bu özellikleri spor ev terlikleri modellerinde de bulabilirsiniz.

Şık Tasarımları ve Hesaplı Fiyatlarıyla Spor Terlikler

Şık tasarımlarıyla da dikkat çeken spor terliklerin farklı renk seçenekleri mevcuttur. Sade bir model arıyorsanız siyah spor terlik çeşitleri hem kadınlar hem de erkekler için ideal olan seçenekler arasında bulunur. Hesaplı fiyatlara sahip olan modelleri ÇiçekSepeti üzerinden spor terlik satın al işlemini gerçekleştirerek sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.