İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sporcu Elektronik Ürünler

Teknoloji her geçen gün büyük bir hızla gelişiyor ve yepyeni özelliklere sahip cihazlar üretiliyor. Bu yeni cihazlar arasında sporcuların ihtiyaçları için tasarlanan çeşitler de bulunuyor. Spor elektroniği sınıfında yer alan bu ürünler arasında performans ve nabız ölçen akıllı saatler, parmak ucundan nabız ölçen cihazlar, 4K görüntü kalitesine sahip aksiyon kameralar ve kamera aksesuarları gibi çeşitler öne çıkıyor. ÇiçekSepeti bu sık kullanılan teknolojilerin yanı sıra su altında görüntü alma ve konuşma özelliklerine sahip son derece profesyonel cihazlar da sunuyor. Güvenilir markaların imzasını taşıyan tüm sporcu elektronik ürünlerini yüz güldüren fiyatlarla Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Akıllı Saatler Spor Antrenmanlarını Daha Profesyonel Hale Getiriyor

Giyilebilir teknolojiler arasında yer alan akıllı saatler günlük hayatı kolaylaştıran birçok özelliğe sahip. Ancak bu cihazlar sporla aktif olarak ilgilenen kişiler tarafından kullanıldığında çok daha efektif faydalar sağlıyor. Yürüyüş yaparken, koşarken, tırmanırken, bisiklet sürerken ya da vücut geliştirme egzersizleri sırasında bu cihazları kullanarak performansınızı ölçebilirsiniz. Android ve iOS yazılımları ile uyumlu akıllı saatler kişisel antrenörünüz olmaya aday. Egzersizlerin ardından kalp ritminizi ve nefes düzeninizi kontrol ederek spor sırasında vücudunuzun yaşadığı değişiklikleri takip etmeniz mümkün. Bu kayıtları akıllı telefonunuza aktarabilir ve antrenmanlarınız arasındaki farkı da gözlemleyebilirsiniz. Akıllı saatler bu ölçüm özelliklerini uyku sırasında da sunuyor. Bu sayede uyku kalitesini de takip etmek kolay hale geliyor. ÇiçekSepeti’nde Xiaomi, AirWatch, YUI, Spovan, Huawei gibi markaların akıllı saatleri uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Üstün Görüntü Kalitesine Sahip Aksiyon Kameralar

Teknolojinin en yeni cihazlarından olan aksiyon kameraları, profesyonel görüntüler çekmek isteyenler için ideal bir seçenek. İlgilendiğiniz spor dalına en uygun ürünü tercih ederek spor esnasında yaşadığınız adrenalini sevdiklerinizle ya da sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Aksiyon kamerası aksesuarları aracılığıyla bisiklet gidonuna, koruma kaskına, sörf tahtasına ya da vücuda takılabilir. Suya karşı koruma sunan şeffaf koruyucu kılıfları da bu ürünleri denizde ya da havuzda kullanmayı kolaylaştırır. Hafif ve küçük yapıları ile her yere kolayca taşınan aksiyon kameralarını üreten markalar arasında SJCAM, Eken, GoPro, ThiEYE markaları yer alıyor. Aksiyon kameraları sadece üstün video kalitesi değil, fotoğraf çözünürlüğü ve ses konusunda da çok iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar. Panoramik fotoğraf ve videolar çekmek isterseniz CUBE 360 tasarımını tercih edebilirsiniz. Özellikle snowboard ya da yamaç paraşütüyle ilgilenen sporcular tarafından kullanılan CUBE 360 doğanın büyülü manzaralarını da kaydetmenize yardımcı olur.

Sporcu Elektronik Ürünler ve Çok Daha Fazlası ÇiçekSepeti’nde

Aksiyon kameraları için tasarlanan ek aksesuarlar, bu cihazların kullanım alanlarını  artırıyor. Gimbal çeşitleri ile koşarken bile kayıt almak ve sarsıntıyı neredeyse yok seviyesine indirmek oldukça kolay. Kafa bantları sayesinde en hareketli anlarda bile aksiyon kameralarını güvenle taşımak mümkün. Cam gibi pürüzsüz yüzeyler için de vantuzlu ve üç ayaklı tripodlar üretiliyor. Vantuzları araba camına, sörf tahtasına ya da tavanlara tutturabilirsiniz. Aksiyon kameralarının yanı sıra cep telefonları için tasarlanan farklı tripod çeşitleri de ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Hayvan gözlemi ile ilgileniyor ya da kayak müsabakalarında uzaktan kayıt almak istiyorsanız fotokapan çeşitleri tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilir. Geceleri bile 15 metreye kadar görüş mesafesine sahip olan fotokapanlar, sizin ayarladığınız süre boyunca hareket etmeden video ve fotoğraf çekebilir. Cihazı doğa içinde gizleyerek kullanmak için ağaç gövdesi gibi tasarlanan koruma kutularını kullanabilirsiniz. İlgilendiğiniz spor dalı ne olursa olsun ÇiçekSepeti’nde size uygun bir teknoloji mutlaka bulunur. Dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilir ve hobilerinizi bambaşka bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.