Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sporcu Güvenliği İçin Ürünler

Sağlıklı kalmak için spor aktivitelerine zaman ayırıyorsanız, ara sıra da olsa hafif sakatlıklar yaşayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sizin için bir araya getirdiği sporcu sağlığını gözeten ürünler, egzersizleri ve antrenmanları çok daha güvenli hale getirmeye aday. İncinen bölgeleri desteklemek ve hızla iyileşmelerini sağlamak için tasarlanan bu ürünlerin yanı sıra, spor yaptığınız sürece ihtiyaç duyacağınız pek çok yardımcı malzemeyi de ÇiçekSepeti’nde bulmanız mümkün.

Spor Modası Sporcu Güvenliği Aksesuar Ürünleriyle Buluşuyor    

Spor esnasında pek dikkate alınmayan ufak tefek yaralanmalar, ezilmeler ya da burkulmalar o an olmasa bile uzun vadede ciddi sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden de incinen bölgeleri hızla desteklemek ve iyileşme sürecinde bazı yardımcı aksesuarlar kullanmak çok önemli. Diz bölgesinde meydana gelen zorlanmalarda ya da ameliyat sonrası gereken korumayı sağlamak için set halinde sunulan dizlikleri deneyebilirsiniz. Elastik yapısıyla dizinizi sıkıştırarak destekleyen bu ürünler, vücut ısısını muhafaza eder ve kan dolaşımını da rahatlatır. Giysi altına giyilebilir ve kolayca yıkanabilir. Üst baldır problemleri söz konusu olduğunda Yukon markasının geliştirdiği neopren modelini deneyebilirsiniz. Zorlanmış ya da zayıf düşmüş üst baldır dokularını destekleyen bu ürün, tendinit kaynaklı ağrılara da güçlü bir şekilde etki eder. Ayak bileklerinde oluşan problemleri gidermek üzere Thermocy Ligament markasının geliştirdiği destekli bileklikler de bulunuyor. Burkulmalar ve kronikleşen ağrılar için iyileştirici özelliği olan bu ürün, zorlanmaların tekrar etmemesi için bileği plastik plakalarla destekler. Spor ya da günlük aktivitelerde yaşanan benzer problemleri önlemek için ÇiçekSepeti’nin sunduğu destekleyici ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Sadece Doktor Tavsiyesi ile Kullanılabilen Malzemeler

Spor aktiviteleri ya da gün içinde gerçekleşen bir kazadan dolayı kullanmanız gereken malzemelerden biri olan Guardtech Air-F ultra dizlik, yüksek koruyuculuk özelliği ile ciddi diz yaralanmaları için üretiliyor. Karmaşık yapısına rağmen kolay kullanılacak şekilde tasarlandığından, kendi başınıza takıp çıkartabildiğiniz bu ürün, sadece reçete eden doktorun önerdiği şekilde kullanılmalı. Orthocy Statik parmak ateli gibi sabitleyiciler, hareketi tamamen kısıtladığından iyileşme sürecini oldukça hızlandırır. Uzun süre sabit kalan parmaklarda beklenmeyen sorunlar oluşmaması için, sadece önerilen süreler içinde kullanılmaları gerekir. Günümüzde çok sık rastlanan karpal tünel sendromu gibi durumlarda ihtiyaç duyulan Staudt el bileği terapi giysisi, öncesinde deriye uygulanan jel ile birlikte kullanılır. Jel ürüne iyileştirici özelliğini veren cadı fındığı, keklik üzümü, okaliptüs, alaçam iğneleri gibi doğal bileşenler cilt tarafından hızla emilerek hasarlı dokuların tedavisini hızlandırır. Spora bağlı doku zedelenmeleri, burkulmalar, ezilmeler gibi sık rastlanan yaralanmalar için ihtiyacınız olan birçok ürünü, ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilir, sağlığınıza kavuşma sürecini hızlandırabilirsiniz.

Tarzınızı ve Sağlığınızı Bir Arada Koruyabilirsiniz

Spor esnasında kullandığınız koruyucu bandajların kıyafetinizi de tamamlamasını istiyorsanız ÇiçekSepeti’nde bulunan bandajlar tam da size göre. Üstün gerilme ve hızla eski haline dönebilme özelliğine sahip olan ve latex içermeyen malzemelerle üretilen Cramer Shrink bandajları, sizlere hem sağlık hem de sportif bir tarz sunuyor. Farklı ölçülerde üretilen bu malzemeler, siyah, kırmızı, mavi, pembe gibi dinamik renklerle tamamlanıyor. Puma markasının imzasını taşıyan koruyucu dizlikler, asetat köpüğünden oluşan sert yapılara sahip ve canlı renkleriyle de son derece sempatik. Daha çok futbol gibi saha sporlarında tercih edilen Puma dizlikler, koruyucu özellikleri ve tasarımlarıyla çokça tercih ediliyor. Munkees markasının paracord bileklikleri ise günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Tarzına ve sağlığına önem veren sporculardansanız, ÇiçekSepeti’nin estetikten ödün vermeyen sporcu sağlığı ürünlerini sipariş verebilirsiniz. Seçtiğiniz tüm ürünlere hızlı teslimat hizmeti sayesinde hemen sahip olabilirsiniz.