İPTAL
CicekSepeti Uygulaması
(66,123)
Kullan

Sana özel bu üründe % İndirim!

TL

Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Spreks Bitkisel Leke Sökücü 10 lt + 2 Adet (12 Litre)*
Spreks Bitkisel Leke Sökücü 10 lt + 2 Adet (12 Litre)*

Spreks Bitkisel Leke Sökücü 10 lt + 2 Adet (12 Litre)*

%45
%
355,00 TL
194
,40 TL
0
,00 TL
%45
%
Satıcı: OTO MODA 9,6 Satıcı puanı, satıcının sipariş sürecindeki hizmet kalitesi ve müşteri beyanları dikkate alınarak hesaplanır.
Satıcı: OTO MODA 9,6 Satıcı puanı, satıcının sipariş sürecindeki hizmet kalitesi ve müşteri beyanları dikkate alınarak hesaplanır.
Ürün Özeti

15 gün içinde ücretsiz iade. Kolay iade için tıklayın

Bu ürün OTO MODA tarafından gönderilecektir.

Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle

Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.

Ödeme Seçenekleri
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
Ürün Açıklaması

ÜRÜNÜMÜZÜN BOYA SÖKME ÖZELLİĞİ YOKTUR.BU YÜZDEN KULLANILDIĞI ALANLARA KESİNLİKLE ZARAR VERMEZ.HER TÜRLÜ YAĞ VE KİRİ TEMİZLER.GÜVENLE KULLANABİLİRSİNİZ...

SPREKS Clean Touch ile halıda, koltukta, tülde, perdede, elbisede, çıkmayan lekeleri tek seferde çıkaran ayrıca aynı ürünle fırında, ocakta, aspiratörde, beyaz eşya temizliğinde, inatçı yağları ve lekeleri temizlemede gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.SPREKS Clean Touch'un özellikleri bitmedi. Araç iç temizliğinde, döşemede, koltukta, tavanda, araç jant temizliğinde, motor temizliğinde, dış yüzey temizliğinde, gönül rahatlığıyla kullanılabilir.Bitmedi; endüstriyel alanlarda ve metal temizliğinde kullanılabilenSPREKS Clean Touch, içindeki macro güç sayesinde tüm kirleri temizler, parlatır ve korur…kısacası hayatımızdaki herşeyin ama herşeyin temizliğinde kullanılan ve hiç birşeye zarar vermeyen genel amaçlı bir temizlik ürünüdür…temizlik artık tek şişede…TEK ÜRÜN İLE BÜTÜN TEMİZLİK...

ARAÇ TEMİZLİĞİNDE

Araç temizliğiniz için Spreks’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Araç iç ve dış temizliği, motor temizliği, araç içi koku giderici, deri ve kumaş koltuk temizliği ve jant temizliğinde, far temizliğinde ,zift lekelerinde püskürtülerek temizlik yapılır. Kötü kokuları da giderir. Araç göğüs temizliğinde 10 kat sulandırarak kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Spreks Bitkisel Temizleyici’yi araçlarınız genel koltuk ve tavan temizliğinde lekelerin üzerine püskürterek uygulayın. Mikrofiber bir bez ile ovalayarak siliniz. Islak bez ile durulama yapmayı unutmayınız.

BANYO TUVALET TEMİZLİĞİNDE

Spreks Bitkisel Temizleyiciyi ev ve işyerinizdeki banyo ve tuvalet temizliğinde güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz. Banyonuzdaki ve tuvaletinizdeki her türlü yüzey, lavabo, fayans, duşakabin, musluk, klozet, derz araları temizliği için mucizevi ürün Spreks Bitkisel Temizleyici yeterlidir. Spreks Bitkisel Temizleyiciyi, tuvaletlerinizdeki kötü kokuyu gidermek için püskürterek kullanabilirsiniz.

Spreks Bitkisel Temizleyiciyi banyo ve tuvaletinizin her bölümünde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tek ürünle masraftan ve zamandan tasarruf edersiniz. Tüm zor ve kalıplaşmış lekelerden kurtulmak için yapacağınız tek bir şey var, Spreks Bitkisel Temizleyici’yi lekelerin üzerine püskürterek uygulayın ve gerekirse bir bulaşık süngeri yardımıyla veya bir bez ile ovalayarak siliniz. Ağartma yapmaz ve kokusuzdur. Ortaya çıkan sonuçlara siz de inanamayacaksınız.

CAM TEMİZLİĞİNDE

Spreks Bitkisel Temizleyiciyi ev ve işyerinizdeki cam temizliğinde güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Camlardaki sıvı, toz , yağmur, çamur, kireç lekesi vb. gibi zor lekeleri Spreks Bitkisel Temizleyici ile zahmetsizce çıkarabilirsiniz.

Tüm zor ve kalıplaşmış lekelerden kurtulmak için yapacağınız tek bir şey var, camda ağır olan kireç lekeleri için birebir uygulayınız. Normal cam temizliğinde 1’e 10 su ilave ederek püskürtme şeklinde temizleyerek daha tasarruflu bir temizlik elde edebilirsiniz. Cildinize zararı yoktur. Ortaya çıkan sonuçlara siz de inanamayacaksınız.

GIDA İŞLETMELERİ TEMİZLİĞİ ve HİJYENİNDE

Bitkisel temizleyicidir. Alkol içermez. Güçlü leke çıkarıcıdır. Güçlü yağ çözücüdür. Her çeşit yüzeyde kullanılır. Her çeşit lekede kullanılır. Renksiz , Kokusuz ve Zararsızdır. İşletmenizde ki her türlü kötü kokuyu giderir. Maliyeti düşürür. Zamandan ve sudan tasarruf sağlar.

Tüm zor ve kalıplaşmış lekelerden kurtulmak için yapacağınız tek bir şey var, Spreks Bitkisel Temizleyici’yi lekelerin üzerine püskürterek uygulayın ve gerekirse bir bulaşık süngeri, yumuşak yay tel yardımıyla veya bir bez ile ovalayarak siliniz.

HALI TEMİZLİĞİNDE

Spreks Bitkisel Temizleyiciyi halılarınız ve kilimlerinizin temizliğinde güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Halılarınıza yerleşmiş kahve lekesi, çay lekesi, kan lekesi, boya lekesi, toz lekesi vb. tüm zor ve imkansız lekeleri çıkartmada Spreks Bitkisel Temizleyici inanılmaz bir sonuç üretir.

Tüm zor ve kalıplaşmış lekelerden kurtulmak için yapacağınız tek bir şey var, Spreks Bitkisel Temizleyici’yi lekenin üzerine püskürterek uygulayın ve sadece bir mikrofiber bez yardımıyla silin. Sildikten sonra gerekirse vakum makinesi veya elektrikli süpürge aracılığıyla, lekeli bölgedeki suyu çekiniz. Genel halı temizliğiniz de hazırlamış olduğunuz temizlik kovasına 100cc (1 çay bardağı) Spreks ilave ederek, halılarınızı daha rahat temizleyebilir aynı zamanda mikropları öldürmede kullanabilirsiniz. Silinen halılarınızı durulamaya gerek kalmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ağartma yapmaz. Ortaya çıkan mucizevi sonuca siz de inanamayacaksınız.

KLİMA TEMİZLİĞİ

Spreks Bitkisel Temizleyiciyi ev ve işyerinizdeki klima temizliğinde güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz. Klima dış yüzeyi temizliği ve klima filtresi temizliğinde inanılmaz etkisi vardır. Klimaların filtreleri havadaki bütün toz, sigara dumanı ve bakterileri tuttuğu için zamanla temizliğini ve fonksiyonunu yitirir. Spreks Bitkisel Temizleyici klima fitresi ve yüzeyindeki bakterileri, sigara dumanını, toz ve lekeleri, sararmış yüzeyleri kolayca temizleyerek eviniz ve işyerinizde temiz havanın yeniden dolaşmasını sağlar. Klima yüzeyindeki sararmışlığı temizleyerek ilk günkü haline geri dönmesini sağlar. Spreks bitkisel bir temizleyici olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilir, yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Zor ve kalıplaşmış lekelerden kurtulmak için yapacağınız tek bir şey var, Spreks Bitkisel Temizleyici’yi lekenin üzerine püskürterek uygulayın ve sadece bir mikrofiber bez yardımıyla silin. Ağartma yapmaz ve kokusuzdur. Ortaya çıkan sonuçlara siz de inanamayacaksınız.

KOLTUK VE SANDALYE TEMİZLİĞİ

Spreks Bitkisel Temizleyiciyi koltuk ve sandalye temizliğinde güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koltuk ve sandalyelerde biriken veya kalıplaşmış toz lekesi, kahve lekesi, çay lekesi, kan lekesi, boya lekesi, oje lekesi vb. tüm zor ve imkansız lekeleri çıkartmada Spreks Bitkisel Temizleyici inanılmaz sonuçlar verir. Koltuklarınıza ya da sandalyelerinize dökülen kahve, çay, boya gibi lekelerden kurtulmak için Spreks Bitkisel Temizleyiciyi kullanabilirsiniz. Ayrıca annelerin çocuklarını büyütürken temizlemekte en çok zorlandıkları lekelerden birisi de koltuklardaki kalem ve boya lekeleridir. Spreks Bitkisel Temizleyici’ yi kullanarak koltuklarınızı ve sandalyelerinizi ilk günkü haline dönüştürebilirsiniz.

Tüm zor ve kalıplaşmış lekelerden kurtulmak için yapacağınız tek bir şey var, Spreks Bitkisel Temizleyici’yi lekenin üzerine püskürterek uygulayın ve sadece bir mikrofiber bez yardımıyla silin. Sildikten sonra gerekirse vakum makinesi ile lekeli bölgedeki suyu çekiniz. Koltuklarınız genel temizliğinde 1’e 5 oranında sulandırarak kullanabilirsiniz. Ağartma yapmaz ve kokusu yoktur. Ortaya çıkan sonuçlara siz de inanamayacaksınız.

MUTFAK VE MUTFAK GEREÇLERİ TEMİZLİĞİ

Spreks Bitkisel Temizleyiciyi ev ve işyerinizdeki mutfak temizliğinde güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz. Mutfağınızdaki her türlü yüzey, lavabo, dolap, fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, davlumbaz ve aspiratör, fayans, masa ve mutfak gereçleri temizliği için mucizevi ürün Spreks Bitkisel Temizleyici yeterlidir. Mutfak temizliği ev temizliğinin en zor bölümlerinden birisidir. Ocak üzerinde donmuş yağ lekesi, fırınlardaki yağ lekeleri, fayanslara sıçramış yağ lekesi, yanmış tencere lekesi, çaydanlık lekesi, davlumbaz ve aspiratördeki kalıplaşmış yağ lekesi, buzdolabının içerisindeki donmuş lekeler, kireç tutmuş ve sararmış lavabolar, kireçlenmiş musluklar. Bu lekelerin hepsi için ayrı ürünlere ve zamana gerek yok. Spreks Bitkisel Temizleyici ile tüm bu zor, kalıplaşmış ve imkansız lekeleri mucizevi bir şekilde çok kısa zamanda temizleyebilirsiniz. Mutfağınızın her bölümünde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tek ürünle masraftan ve zamandan tasarruf edersiniz.

Tüm zor ve kalıplaşmış lekelerden kurtulmak için yapacağınız tek bir şey var, Spreks Bitkisel Temizleyici’yi lekelerin üzerine püskürterek uygulayın ve gerekirse bir bulaşık süngeri yardımıyla veya bir mikrofiber bez ile ovalayarak siliniz. Mutfak dolaplarınız ve paslanmaz olmayan ankastre ürünlerinize 1’e 5 oranında sulandırarak kullanınız.

Spreks Bitkisel Temizleyiciyi eviniz ve işyerinizdeki her türlü yüzey, fayans ve mermer temizliğinde güvenle ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüzeylerde oluşan veya kalıplaşmış kahve lekesi, çay lekesi, toz lekesi, yağ lekesi vb. tüm zor lekeleri çıkartmada Spreks Bitkisel Temizleyici inanılmaz bir sonuç verir. Spreks Bitkisel temizleyici her türlü yüzeyde, fayanslarda, parkelerde ve ahşap yüzeylerdeki tüm leke, toz, yağ ve kireç lekelerde kullanabilirsiniz.

Zor ve kalıplaşmış lekelerden kurtulmak için yapacağınız tek bir şey var, Spreks Bitkisel Temizleyici’yi lekelerin üzerine püskürterek uygulayın ve gerekirse bir bulaşık süngeri yardımıyla veya bir bez ile ovalayarak siliniz. Yer ve parke temizliğinde ise Spreks’ i 5 litre kovaya 100 cc (yaklaşık 1 çay bardağı) ekleyerek uygulayabilirsiniz. Spreks sadece temizlemek ile kalmaz aynı zamanda yüzeylerini temizler. Ağartma yapmaz ve kokusu yoktur. Ortaya çıkan sonuçlara siz de inanamayacaksınız.

Ürün Kodu: kcm50203736

Firma Ünvanı: DİLARA GÖKGÜL - OTO MODA

Vergi Numarası: 42764020498

İletişim: Satıcının CicekSepeti tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır.

Şehir: YOZGAT

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.