İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Spro ÇiçekSepeti'nde!

1994 yılında “Sports Professionals” sloganı ile kurulan Spro markası, dünyanın önde gelen balıkçılık şirketlerinden biri olan Spro Gamakatsu Grubu'na ait. Spro markası, şimdi ÇiçekSepeti'nde!

Balıkçılık ile profesyonel ya da amatör anlamda ilgilenenlerin ilk tercihleri arasında olan Spro markası; bu alanda sunduğu yenilikçi ürünlerle dikkat çekiyor. Olta kamışı, olta makinesi, silikon yem, çanta, kanca gibi birçok ürünü bulunan Spro markası; en güzel hobinizde size eşlik ediyor. Siz de uygun fiyatlı Spro ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Hollanda Menşeili Spro Ürünleri

Balıkçılık deneyiminizi iyileştirmek için kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Spro markası, yüksek teknoloji ile ürettiği kaliteli ürünleri ile her zaman gözde. Spro markası özellikle maket yem kategorisinde öne çıkıyor. Balık avlarken ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda güvenle taşımanızı sağlayan çantaları da oldukça tercih ediliyor. İndirimli Spro ürünleri, ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor! Spro marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde bulabilir ve kampanyalı Spro ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Balıkçılık alanında kendinizi geliştirmek istiyor ve hobinizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız, Spro markası ile tanışabilirsiniz. Siz de Spro ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Spro ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.