İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Step Tahtaları

Step tahtası ile müzik eşliğinde yapılan egzersizler kilo vermeyi ve fit kalmanızı eğlenceli hale getirir. Fazla yer tutmayan, dilediğiniz her yere taşıyabileceğiniz portatif yapıdaki step tahtası ile yaşam alanlarınızda dahi kolayca form tutabilmenin keyfine varabilirsiniz. Step; kas gelişimi, yağ yakımı ve kardiyo disiplini sağlayan bir spordur. Adım tahtası olarak da tanımlanan step tahtası ağırlığa ve zıplama gibi aerobik hareketlerine dayanıklı malzemelerden üretilir ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Adımlarınızı müzik eşliğinde egzersiz hareketleriyle birleştirerek gün içinde evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz dinamik bir spor olan step için farklı yükseklik seviyelerinde step tahtası çeşitleri bulunur. Masrafsız ve her yerde uygulanabilen step için ucuz step tahtası ürünlerine Çiçeksepeti ayrıcalığıyla ulaşabilir, online sipariş verebilirsiniz.

İhtiyacınıza Göre Step Tahtası Modelleri

Step tahtası modelleri geniş bir ürün yelpazesinden oluşur. Step tahtası üzerinde müzik eşliğinde ritmik adımlar atarak günlük kondisyon tutabileceğiniz gibi, farklı aerobik hareketleri ile birleştirerek daha kapsamlı egzersizler de yapabilirsiniz. Step tahtası seçerken kullanım amacınızı göz önünde bulundurmalısınız. Evlerinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir spor aleti olan step tahtası satın alırken kullanacağınız alanın ölçülerine uygun genişlikte ürün tercih etmelisiniz.

Tek kademeli step tahtaları 8 cm’den 20 cm’ye kadar farklı yükseklik ölçülerinden oluşur. Bunun yanı sıra 2 kademeli ve 3 kademeli step tahtaları antrenman yoğunluğunuza göre yükseklik ayarlama seçeneği sunar. Teknoloji ile gelişen titreşimli modeller step hareketlerine ek olarak yaydığı titreşim gücü ile yağ dokularının yakılmasında etkili olur. Ayak kısımları havalı step tahtaları sağladığı esneklik ile hem stepper hem de denge tahtası olarak kullanılır. Bluetooth özelliği olan ürünler ile dilediğiniz her yerde en sevdiğiniz müzikler eşliğinde step yapma özgürlüğü sunar. Ürün gamında yanlarına çekme lastiği monte edilebilen modeller de adımların yanında farklı aerobik hareketleri yapmak isteyenler için çok fonksiyonlu bir diğer alternatiftir. Step tahtası modelleri farklı malzemelerden üretilse de ortak özelliği vücut ağırlığına dayanıklı ve esnek olmalarıdır. Sabit üst yüzeyleri eklemleri darbelerden koruyucu şekilde tasarlanmıştır ve ergonomiktir. Taban kısmında kullanılan kaymaz kaplamalar step adımlarınızı güvenle atmanızı, sporun ve eğlencenin keyfine varmanızı sağlar.

Kaliteli, Renkli ve Eğlenceli Step Tahtaları

Doğada, spor salonlarında ya da evlerinizde step yapmak için düz bir zemin olması yeterli. Her ortam için özel olarak tasarlanmış step tahtalarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Doğal ve kaliteli ahşaptan üretilen naturel step tahtası ürünleri özellikle ev içi kullanımlar için uygundur. Ayak kısımlarında kauçuk malzeme kullanılan modeller kaymayı engellemenin yanı sıra zeminin çizilmesini de önler.

Polipropilen malzemeden üretilen step tahtası ürünleri spor salonları ve outdoor kullanımlarında daha uygundur. Dış ortamda oluşabilecek kir ve tozdan nemli bez yardımıyla zahmetsizce temizlenen ürünler mekan konusunda sizi özgür kılar. Spor aktivitelerinin en pratik türlerinden biri olan step için birçok marka tarafından üretilen adım tahtaları marka amblemleri ve renkleri ile dinamik tasarımlar sunar. Sağlam malzemenin yanı sıra renk ve desen bakımından zengin seçeneklerden oluşan dekoratif step tahtaları içinden sizi yansıtan en beğendiğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Step Tahtası Ürünleri

Fitness tutkunları için yüksek performans ve çoklu egzersiz imkanı tanıyan fonksiyonel çeşitlerin yanı sıra yeni başlayanlar ve hafif antrenmanlar için daha yalın tasarlanan step tahtası ürünleri her bütçeye uygun fiyat aralığında bulunur. Step tahtası fiyatları kullanılan malzeme, fonksiyonel özellikleri ve markaya bağlı olarak değişiklik gösterir. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun fiyatlı step tahtası modelini ÇiçekSepeti güvencesiyle satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.