Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Streç Film

Streç film, Streç veya streç sargı, çeşitli maddelerin havayla olan etkileşimini ortadan kaldırmak amacıyla sarılmasında kullanılan şeffaf paketleme malzemesi ya da plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sıkıca sarıldığı ögeleri tutar. Buna karşılık ısı uygulandığında küçülür ve gevşer.

Birbirinden farklı kullanımlara sahip, en pratik ürünleri bir araya getiren streç film çeşitleri, ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, streç film sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Streç Film Çeşitleri

Çeşitli streç film markaları ve modellerinin her biri farklı amaçlara hizmet ediyor, değişik boyutlarda ve kalınlıklarda streç film çeşitleri piyasaya sürülüyor. Örneği 12 mikron streç film çeşitleri gıda ambalajlamaya oldukça uygun özellikler taşıyor. Gıda streç film ile kaplama alanında başı çekiyor gibi görünse de kullanım rahatlığı ve işlevselliği ile sanattan sağlığa kadar birçok sektörde streç film kullanımı ön plana çıkıyor. İhtiyaca yönelik hazırlanan streç filmler bazen aparatlarıyla ya da işlevsel küçük, kutuya sabitlenmiş gizli kesme bıçağı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Paketlemede kullanılan ambalaj streç film rulo fiyat seçenekleri ebatlara ve kaplama şekillerine göre değişiklik gösteriyor. Mutfak, rulo streç film çeşitleri ise en çok gıda kaplama işlerinde tercih ediliyor. Mutfakta kullanım için hazırlanan gıda kaplama ürünlerinde 50 cm streç film ruloları tercih ediliyor. Streç filmin standart fırınlarda kullanılması önerilmiyor ancak mikrodalga streç film kullanımı için uygun özellikler taşıyor. Taşımacılıkta streç film ambalaj çeşitleri kalın ve büyük boylarda, ambalajlamaya özel, ultra dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Streç film 17 mikron 50 x 300 çeşitleri nakliye sırasında küçük eşyaların korunması amacıyla kullanılan el tipi ürünler arasında yer alıyor. 50 x 300 ve 45x300 streç film fiyatları kalınlıklarına göre çeşitlilik gösteriyor. Nakliyede kullanılan eşyaların zarar görmesini engelliyor. Neme, hava koşullarına karşı korunmasını sağlıyor. Kullanılacak eşya tipine ve sayısına göre çoklu paketlerde satılan streç film seçenekleri tercih edilebilir. Beyaz eşya, mobilya kaplamalarında en çok tercih edilen streç film 23 mikron 6'lı paket modellerinden seçiliyor. Bu sayede bütün ürünlerin hasar almadan taşınması sağlanıyor. 1000 metre, 100 metre, 45 cm, 300 metre, 12 mikron, 17 micron, 8 mikron, 9 mikron streç film seçenekleri arasından taşınmalar için ürün boyutlarına göre en uygun olanı seçilebilir. Ayrıca mevcut seçenekler arasından kalın, dilimli, geniş, silikon streç film çeşitleri de tercih edilebilir. .

Avantajlı Streç Film Fiyatları

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız streç film çeşitlerini tek tıkla beğeninize sunuyor. Çiçeksepeti streç film kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Streç film sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, Çiçeksepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran leziz ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.