İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Stüdyo Hoparlörler

Hoparlör kullanımı hem amatör hem de profesyonel amaçlarla tercih edilir. Amatör kullanıma uygun hoparlör modelleri özellikle ev ve ofislerdeki beklentileri karşılamak için yeterli kapasiteye sahiptir. Profesyonel olarak müzik ile uğraşan kullanıcılar tarafından tercih edilen hoparlör seçenekleri ise stüdyo hoparlör olarak bilinir. Stüdyo hoparlör ürünleri hem ses kalitesi hem de ses yüksekliği açısından diğer hoparlörlerden farklı. Müzisyenlerin ihtiyaç duyduğu ses aralıkları ve perdeleri gelişmiş özellikler gerektirdiği için stüdyo hoparlör modellerinden daha yüksek performans almak mümkündür. İhtiyacınız olan profesyonel özelliklere sahip ucuz stüdyo hoparlör modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Stüdyo Hoparlör Özellikleri

Stüdyo özellikteki hoparlörler aynı zamanda stereo hoparlör olarak da bilinir. Yüksek desibel değerleriyle birlikte üst düzey ses kalitesi elde etmek isteyen kullanıcılar için stüdyo özelliklerine sahip hoparlör modellerinin tercih edilmesi ideal olur. Stüdyo hoparlör seçenekleri hem kablolu hem de kablosuz bağlantı imkânıyla bilgisayarlara ve mobil cihazlara bağlanabilir. Bu şekilde birbirinden farklı ses medyalarını rahatlıkla oynatabilirsiniz. Üstelik bu sesler üzerinde farklı denemeler de yapabilirsiniz.

Stüdyo hoparlör modelleri hem bas hem de tiz sesleri bir arada verebilecek şekilde tasarlanır. Ses sistemlerinde bulunan speaker modellerinden farklı olarak kendi içinde hem subwoofer hem de speaker modülünü bulundurur. Bu sayede kaliteli ve yüksek detaylı sesleri elde etmek için çok daha pratik bir kullanım mümkün hale gelir. Stüdyo hoparlör seçeneklerinin kullanımı sırasında akıllı özellikleri de tercih ederek çeşitli özelliklerde yararlanabilirsiniz. Yüksek ses kalitesine önem veren kullanıcılar stüdyo hoparlör modellerini evlerinde ve çalışma odalarında rahatlıkla kullanabilir.

Stüdyo Hoparlör Modelleri

Stüdyo hoparlör seçeneklerinin sahip olduğu farklı özellikler sebebiyle çeşitli modeller görülebilir. Bu modellerden bir kısmı kablolu bağlantı imkânıyla ön plana çıkar. Kablolu bağlantı seçeneği özellikle ses gecikmelerini minimum seviyeye düşürmek için önemli. Kablo üzerinden aktarılan sinyaller sayesinde tüm tepkilerin bilgisayar ya da mobil cihaz üzerinden hoparlöre aktarılması sağlanabilir. Bu hoparlör modellerinin en iyi şekilde ses performansı sağlaması için çeşitli kablo ve giriş türlerini tercih edebilirsiniz. Özel amaçlar doğrultusunda üretilmiş çevirici ve yükseltici ekipmanlar ile sesleri daha kaliteli ve daha yüksek seviyeli olarak elde edebilirsiniz.

Stüdyo özelliğe sahip hoparlörlerde kablosuz bağlantı imkânından yararlanmak mümkündür. Kablosuz bağlantı seçeneği özellikle taşınabilir hoparlör modelleri için mühim. Gittiğiniz her ortama götürebildiğiniz bu hoparlör seçeneklerini akıllı telefonunuz ya da bilgisayarınıza bağlamak için Bluetooth teknolojisini kullanabilirsiniz. Dâhili bataryaya sahip olan stüdyo hoparlör seçenekleri uzun süreli kullanımlarda bile sorunsuz şekilde hizmet verir. Dâhili bataryayı belirli aralıklarla şarj ederek uzun süreli kullanım imkânının tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik stereo özelliğine sahip olan bu stüdyo hoparlörler ile açık alanları rahatlıkla kapsayan kaliteli sesler elde edebilirsiniz.

Avantajlı Stüdyo Hoparlör Fiyatları ÇiçekSepeti’nde!

Stüdyo hoparlör modelleri arasında farklı kapasitelere ve özelliklere sahip modeller bulunabilir. Bu modeller arasında görülen çeşitlilik sebebiyle ürünlerin fiyat etiketlerinde de önemli farklar bulunur. Tüm stüdyo hoparlör modellerinin sahip olduğu empedans ve desibel değeri ses kalitesini belirleme noktasında dikkat edilmeli. Düşük empedans ve yüksek desibel değerlerinde ses sağlayabilen hoparlör seçeneklerini daha yüksek fiyat etiketleriyle bulabilirsiniz. Kablosuz bağlantı imkânı sunan stüdyo hoparlör modellerini ise farklı renk seçenekleriyle tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu modellerin sahip olduğu teknik özellikler sayesinde kullanım avantajları elde edebilirsiniz. Yüksek batarya kapasitesi ile tüm gün kullanım imkânı sağlayan kablosuz stüdyo hoparlör modelleri ve daha fazlası için ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi her zaman yanınızda!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.