İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Style Star

Tüm kıyafet ve aksesuarların tamamlayıcısı olan ayakkabılar, gündelik yaşamın vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Ayakkabı seçimi kadın ve erkekler için oldukça önemlidir. Özellikle gün boyu ayakta olan ve yoğun çalışanların tempoları ayakkabı seçimleri ile doğru orantılıdır. Size uygun olmayan ayakkabılar ayaklarınızın daha kısa sürede yorulmasına neden olur ve uzun süre ayakta kalmanız zorlaşır. Ayak ağrısı gibi istenmeyen problemlerin ortaya çıkması da yanlış ayakkabı seçimine bağlıdır. Doğru ayakkabı modeli ile gün içerisinde daha aktif olmanız mümkün olur. Style Star günlük ayakkabı ayağa tam olarak uyan kalıbı ve rahatlığıyla beklentilerinizi karşılar.

Rahat Kalıplı ve Konforlu Style Star Ayakkabı Modelleri

Ayak ergonomisine uygun olarak tasarlanan Style Star ürünleri geniş ürün yelpazesi ile her mevsim ayaklarınızın konforunu artırır. Kısa yürüyüşlerden uzun süreli seyahatlere kadar her an rahatlıkla giyebileceğiniz uygun fiyatlı Style Star ürünleri, dış yüzey dokusuyla ayaklarınızın nefes almasını sağlar. Ayakların nem dengesini korumaya yardımcı olan dış yüzey soğuk havalarda ayakkabı içerisine kar ve yağmur suyu girmesini önler.

Sağlam ve kaliteli malzemelerden imal edilen outlet Style Star ürünleri, uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar. Ayaklar için özel olarak tasarlanan iç taban teknolojisi ayağın doğal yapısına uygundur. Şıklığın yanı sıra ayaklarının rahatlığına da önem veren kullanıcıların tercihleri arasında yer alan ayakkabı modelleri sert ve engebeli yollarda yürüyüş konforunuzu bozmaz.

Özel Davetlerinizde Giyebileceğiniz Şık Modeller

Style Star fiyatları ayakkabılarda kullanılan malzeme çeşitliliğine göre belirlenir. Yeni sezon Style Star ayakkabı modelleri topuklu, düz, fermuarlı ve ipli seçenekleri ile dikkat çeker. Gündelik olarak giyilebilen modellerin yanı sıra özel gün ve davetlerde tercih edebileceğiniz ayakkabılar abiye ve şık aksesuarlarınızı tamamlar. Style Star kampanya ve fırsat dönemlerinde istediğiniz ayakkabıyı online olarak inceleyebilirsiniz. Aradığınız indirimli Style Star ürünleri ve avantajlı seçenekleri ÇiçekSepeti’nde bulabilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.