Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Su İçecek

İnsan hayatı için olmazsa olmazlardan biri olan su, hayatta kalmak için çok önemli bir role sahiptir. İçerisinde barındırdığı önemli mineraller sayesinde, sağlıklı bir yaşam için hayati önem taşır. Saf suyun yanı sıra besleyici mineraller ile zenginleştirilmiş, çeşitli aromalar ve doğal tatlar ile lezzetli hale gelmiş sular da yaşam kalitenizi arttırmanıza yardımcı olur. Çiçeksepeti’nin zengin ürün çeşitliliği arasında yer alan birbirinden lezzetli ve sağlıklı sular ile vücudunuza gerekli olan vitamin ve mineralleri alabilir her zaman zinde ve canlı kalabilirsiniz. Hindistan cevizi suyu, biberiye suyu gibi sular hastalıkların iyileştirilmesi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amacı ile kullanılır. Bu sular ile günlük yaşamınızı daha canlı ve enerji dolu hale dönüştürebilirsiniz.

Hindistan Cevizi Suyu ile Hastalıkların Önüne Geçin

Hindistan cevizi suyu, meyvesinde doğal olarak oluşurken çoğu insanın yeterince alamadığı mineraller de dahil olmak üzere birçok önemli besini içinde barındırır. Lezzetli ve ferahlatıcı etkisi ile sıcak havalarda sizlere iyi gelir. Özellikle mevsim geçişlerinde metabolizmanın güçlenmesi amacı ile tüketilmesi tavsiye edilen hindistan cevizi suyu ile sağlıklı ve dirençli bir bünyeye sahip olabilirsiniz. İçeriğinde yer alan potasyum ve sodyum sayesinde vücut fonksiyonlarının daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olur. Ağır ve yorucu geçen sporlardan sonra hindistan cevizi suyu ile daha hızlı toparlanabilirsiniz. Kan basıncını düşürür ve felç riskini azaltır. Beslenme takviyesi görevi görmesi sayesinde kilo vermenizi sağlar. Ayrıca cilde getirdiği nemlendirme sayesinde daha parlak ve yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz.

Biberiye Suyunun Sağladığı Faydalar

Günlük hayatta sıkça rastlanılan bitkilerin birer besin kaynağı olduğu ve bu bitkilerden sıkça doğal sular ve çaylar elde edildiği herkes tarafından bilinir. Bu bitkilerden birisi de faydaları saymakla bitmeyen biberiye bitkisidir. Bu bitkiden elde edilen su ile birçok hastalığın tedavisi yapılırken içerisinde barındırdığı mineral ve vitaminler ile sizi daima dinç tutar. Hafızanızı diri tutmak ve unutkanlığın önüne geçmek isterseniz biberiye suyunu içmelisiniz. Özellikle çocuk ve genç yaştaki insanlar için kullanılması tavsiye edilen biberiye suyu, beyni güçlendirir ve diri tutar. Migren gibi baş ağrısı problemleriniz varsa veya gün içerisinde enerji kaybı yaşıyorsanız biberiye suyunu kullanmak size iyi gelebilir. İçerisinde yer alan vitamin ve mineraller ile güçlü bir metabolizma sahip olabilirsiniz.

Gilaburu Suyu ile Kışa Hazır Olun

Çalı şeklinde bodur bir ağaçta oluşan kırmızı renkteki meyveler olan gilaburu, özellikle kadın hastalıklarına karşı oldukça faydalı bir bitki türü olarak bilinir. Bu bitkiden elde edilen meyve suyu sayesinde özellikle kış aylarında vücut direncinizi koruyabilir ve hatta güçlendirebilirsiniz. Yüksek miktarda C vitamini içermesi grip ve nezleye karşı koruyucu özellik sağlar. Astım, romatizma, böbrek hastalarına tavsiye edilir. Ayrıca uyku bozukluğunuz veya yüksek tansiyon gibi sorunlarınız varsa gilaburu suyu içebilir ve bu problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Kadınların regl ve menopoz dönemlerindeki var olan sancılarını azaltır. Ayrıca kilo problemi yaşıyorsanız da gilaburu suyu içebilirsiniz. Vücuttaki fazla suyun dışarı boşaltılmasını sağlayarak var olan ödemlerin atılmasına yardımcı olur.

Bitkisel temelli içecekler kesinlikle ilaç görevi görmez ve takviye edici gıda olarak kullanılabilir. Faydaları saymakla bitmeyen bu içecekler sahip oldukları besin değerleri ile vücudunuza direnç kazandırır. Birçok hastalığın önüne kalkan ören bu sular Çiçeksepeti’nin birbirinden uygun fiyat seçenekleri ile sizinle buluşur. Bu ürünleri dilediğiniz gibi inceleyebilir ve size uygun olan içeceği seçebilirsiniz. Çiçeksepeti ile online alışverişin fırsatlarından yararlanabilir ve kolayca satın alma gerçekleştirebilirsiniz.