Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Su Sporları

Su sporları ekipmanları kullanarak maceracı yönünüzü ortaya çıkarmak istemez misiniz? Açık havada ya da kapalı alanda yapabileceğiniz su sporları sayesinde hem eğlenebilir hem de vücudunuzu aktif tutabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nde yer alan su sporu ürünleri arasında paletlerden mayolara, havuz yataklarından olta ekipmanlarına kadar birçok ürün bulmak mümkün. Siz de kendi zevkleriniz doğrultusunda seçeceğiniz ürünler sayesinde denizin ya da havuzun keyfini çıkarabilirsiniz. 

Birbirinden Şık ve Kaliteli Mayolar, Bikiniler ve Deniz Şortları

İster denizde ister havuzda olsun kullanabileceğiniz giysiler, size kendi stilinizi yansıtma fırsatı da tanıyor. Erkekler için tasarlanan deniz şortları arasında farklı uzunluklarda seçenekler bulmak mümkün. Bunun yanı sıra erkeklere özel slip mayo tasarımları da bulunuyor. Farklı renkler ve desenlerin de yardımıyla çeşitlendirilen ürünler arasında size hitap edecek güçte bir tasarım bulabilirsiniz. 

Kadınlar içinse mayo, bikini ve mayokini gibi farklı seçenekler bulunuyor. Mayolar vücudun büyük bir bölümünde toparlayıcı etki göstererek daha hızlı yüzmenin de önünü açıyor. Bikiniler sayesinde ise daha özgür hareket etmek mümkün. Denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra güneşlenmeyi planlıyorsanız, en etkili şekilde yanmak için bikini tercih etmeniz öneriliyor. Mayokini seçeneklerini ise güneşin yakıcı etkisini yitirdiği anda deniz ya da havuz kenarında sosyalleşmek için tercih edebilirsiniz. 

Yüzme Keyfinizi Arttıran Ekipmanlar

Özellikle yüzmeyi yeni öğrenenler, tek başına yüzmekten genelde çekinir. Bu korkuyu ortadan kaldırmak doğru ekipmanlar sayesinde çok daha kolay. Burun ve kulak tıkacı gibi ürünler, bu bölgelere su kaçmasını engelleyerek kullanıcıları rahat ettiriyor. Yüzdüğünüz bölgeyi daha iyi gözlemlemek için deniz gözlüklerini de kullanabilirsiniz.

Denizdeyken etrafınızdaki canlıları ve deniz yaşamını keşfetmenizi sağlayan gözlükler, nefes kontrolünü kolaylaştıran alternatifler de sunuyor. Eğer başınızı sudan çıkarmadan yüzmek hoşunuza gidiyorsa şnorkel de tercih edebilirsiniz. 

Paletler ise daha hızlı yüzebilmenize olanak tanıdıkları gibi dalış yaparken de işinizi kolaylaştırıyor. Suyun içinde daha kolay hareket edip hız kazanabilmenizi sağlayan paletleri arka bölümlerinde yer alan bantlar sayesinde farklı ayak numaralarına göre ayarlamak da mümkün. Yüzerken saçlarınızın ıslanmasını istemiyorsanız bu ekipmanların yanında bone de tercih edebilirsiniz. İster denizde isterseniz havuzda yüzme keyfinizi arttıracak ürünler keşfetmek için ÇiçekSepeti'nde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. 

Konforlu Havuz ve Deniz Yatakları

Oldukça portatif olan yataklar sayesinde yüzmek için gittiğiniz her yerde konfor sağlayabilirsiniz. Yataklar farklı boyutlarda üretildikleri için tek ya da çift kişilik seçenekler bulmak da mümkün. Bunun yanı sıra farklı tasarımlar koltuğa dönüşebilen seçenekler de bulmanıza yardımcı oluyor. Bir pompa yardımıyla kolaylıkla şişirilebilen yataklar, suyun üzerinde sakince yol almanızın önünü açıyor. Siz de kendiniz ya da sevdiklerinizle birlikte kullanmak için sipariş edeceğiniz yataklar sayesinde keyifli tatil anıları elde edebilirsiniz.

Şişme ürünler arasında yapay havuz seçenekleri de bulunuyor. Çocuklar ve yetişkinler için farklı derinliklerde ve genişliklerde tasarlanan ürünler sayesinde sıcak havalarda rahatlayabileceğiniz bir alan yaratmanız da mümkün. 

Kaliteli Malzemelerden Üretilen Olta ve Zıpkın Çeşitleri

Balık tutmayı sevenler olta ve zıpkın seçenekleriyle avlanma sürecini keyifli bir hale getiriyor. Sevdiklerinizle birlikte çıkacağınız bir yolculukta ya da hafta sonu etkinliğinde siz de gerekli ekipmanları yanınızda bulundurarak türlü deniz canlılarını avlayabilirsiniz. Olta ve zıpkın ürünleri arasında set olarak satın alabileceğiniz ürünler bulabileceğiniz gibi yedek malzemeler bulmanız da mümkün. Bu ürünlerin yanında yem olarak kullanabileceğiniz konserveler de sipariş edebilirsiniz. 

Kaliteli Markaların Ürünleri ÇiçekSepeti'nde 

Labrax, Otiflex ve Arena gibi öncü markaların birbirinden işlevsel ve kaliteli ürünleri ÇiçekSepeti'nde! Siz de su sporlarıyla ilgileniyor ya da yüzmek için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları satın almak istiyorsanız, ÇiçekSepeti'nde yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

İlişkili Kategoriler:

» Erkek Yüzücü Mayosu

» Kadın Yüzücü Mayosu