İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Subzero Çiçeksepeti’nde!

Bazı insanlar yüzmeyi çok sever. Bazıları için de yüzmek yeterli olmaz ve sualtı dünyasını keşfetmek ister. Subzero markası dalış sporu ile kişisel veya profesyonel anlamda dalış sporu ile ilgilenen kişiler için uygun ekipmanlar üretir. Ürün çeşitleri eldiven, çorap, dalış elbisesi, şarjlı dalış feneri, şnorkel, dalış gözlüğü ve paleti ve dalış seti şeklindedir. Bu ürünlerin bazıları tek parça olarak da satılır. Su altında güvenlle ve keyifle vakit geçirmenizi sağlayacak ihtiyaç duyduğunuz ekipmanlara göre kapsamlı bir set veya sadece belli Subzero ürün çeşitleri satın alabilirsiniz.

Yüksek Teknolojisiyle Subzero Ürünleri

Subzero dalış ürünleri oldukça çeşitlidir. Aşağıda ürün çeşitleri ve kullanım amaçları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede alışverişinizi daha kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

       
  • Gözlük/maske: Maske sayesinde su altını net bir şekilde görebilirsiniz.
  •    
  • Şnorkel: Şnorkel borusu sayesinde su üstünden hava almaya devam edebilirsiniz. Tüplü ve                       serbest dalışlarda kullanılması gerekir.
  •    
  • Dalış paleti: Palet su altında daha rahat hareket etmenizi/yüzmenizi sağlar.
  •    
  • Dalış elbisesi: Bu kategori elbise, çorap ve eldiven ürünlerini kapsar. Dalış kıyafetleri sayesinde vücut ısınız dengede kalır. Ayrıca uzun süre vücudun su içinde kalması nedeniyle oluşabilecek olumsuz durumlara da engel olmak için kullanılır. Kısa, şort şeklinde ve uzun, tüm vücudu kapatan uygun fiyatlı Subzero model seçenekleri vardır.
Yukarıda bahsedilen ve daha fazla indirimli  Subzero ürünleri, markanın size sunduğu seçenekler arasındadır. Set halinde veya tek tek ihtiyacınız olan modelleri satın alabilirsiniz. Subzero kullanıcılar için kaliteli ve kullanışlı dalış ürünleri tasarlayan ve üreten bir marka olarak bilinir. Dalış ekipmanı olarak ihtiyaç duyduğunuz pek çok modele markanın ürün çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Kampanyalı Subzero fiyat seçenekleri ile tüm modelleri oldukça hesaplı bir şekilde satın alabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları set olarak veya tek parça şeklinde satılıyor olmasına göre değişiklik gösterebilir. Markanın kaliteli ve dayanıklı dalış kıyafetlerini uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun birçok yeni sezon Subzero ürün modelini dilediğiniz gibi inceleyebilir ve özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çiçeksepeti’nde cebinize dost fiyat seçenekleri ile kaliteli Subzero dalış ürünlerine sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.