Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Südor ÇiçekSepeti'nde!

M. Seyfettin Südor tarafından 1955 yılında kurulan Südor markası; ilk olarak guaj boyası, yağlı boya, sulu boya ile üretime başladı. Sonraki yıllarda ürün portföyünü genişleten Südor markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Sanatsal boya alanında kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile yıllardır ilk akla gelen markalar arasında yer alan Südor; fırça, sanatsal malzemeler, hobi ürünleri, ofis ürünleri, kırtasiye ve okul ürünleri de üretmeye devam ediyor. Bulunduğu sektörün en büyük boya üreticilerinden olan Südor markası; profesyonel ya da amatör anlamda sanat ile ilgilenenlerin de tercihi oluyor. Siz de uygun fiyatlı Südor ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Renkli ve Kaliteli Südor Ürünleri

Renkli bir dünyanın kapılarını aralamak isteyenlerin markası olan Südor; özel koleksiyonlara da sahip. Südor Mona Lisa koleksiyonunda; akrilik boyadan guaj boyaya, fırçadan oyun hamuruna kadar birçok ürün bulunuyor. En sevilen hobiler arasında yer alan resim; Südor boyaların canlı renkleri ile buluştuğunda ortaya bir sanat eserinin çıkması kaçınılmaz oluyor. İndirimli Südor ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Südor marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Südor ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kırtasiye, okul ve ofis alanında; silgi, pergel, not kağıdı, dosya ve bant gibi birçok ürünü de üreten Südor markası herkesin beğenisini kazanıyor. Siz de avantajlı Südor fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.