İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Sultanbeyli Çiçek Siparişi

Sultanbeyli ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Sultanbeyli Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Sultanbeyli ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Sultanbeyli'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Bazı hediyeler vardır ki, hislerinizin tercümanı olur, sevdiklerinize karşı hissettiğiniz her duygunun karşılığını onlarda da bulabilirsiniz. Çünkü onlar sessizce anlatır ve etkileyici cümlelerden çok daha fazlasıdır. Evet çiçeklerdir sevdikleriniz üzerinde bu kadar etkileyici olan…

Siz de sevdiklerinizi kelimeler olmadan sessizce etkilemek isteyenlerdenseniz, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtaran Çiçek Sepeti, birçok kategoride farklı aranjman seçenekleriyle en büyük yardımcınız olabilir.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Sultanbeyli'de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve her duygunun karşılığını bulabileceğiniz etkileyici aranjmanlara en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul- Sultanbeyli Çiçekçileri

Turgut Reis Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Fatih Mahallesi ya da Battalgazi Mahallesi farketmez… Eğer Sultanbeyli’de ikamet ediyorsanız, Sultanbeyli çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde sizi bekliyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sultanbeyli’ye çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulaması ya da web sitemiz üzerinden sevdiklerinizi etkilemenizi sağlayacak en renkli aranjmana ulaşabilir ve online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Sultanbeyli Çiçek Sepeti

Tarihi Roma ve Bizans İmparatorluğu’na kadar uzanan Sultanbeyli, tarih boyunca stratejik konumu nedeniyle ulaşım açısından oldukça büyük önem taşıdı. 1328 yılında Orhan Gazi’nin emri ile fethedilen bölge, 1985-1987 yılları arasında hızlı yapılaşma faaliyetinin neticesinde bugünkü haline geldi. Sultanbeyli 1992 yılında ilçe oldu.

Kentsel dönüşüm planları ve projeleri ile ön planda olan Sultanbeyli’de gezilecek yerlerden bazıları şunlardır: Aydos Ormanı, Aydos Tepesi, Sultanbeyli Göleti, Aydos Göleti, Aydos Mesire Yeri.

Sultanbeyli ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Sultanbeyli ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Sultanbeyli’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinize konuşmadan sessizce duygularınızı aktarmak isterseniz hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, onları etkileyecek aranjmanı dakikalar içinde gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.