İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Sultangazi Çiçek Siparişiz

ÇiçekSepeti, sevdiklerinizi mutlu etmenin, özel günlerinde onların yanlarında olamasanız bile varlığınızı ve sevginizi hissettirmenin en kolay ve en güzel yoludur. ÇiçekSepeti Sultangazi çiçek siparişlerinizi özenle hazırlayıp aynı gün içerisinde teslim eder. Yalnızca Sultangazi’ye bağlı kalmayıp Cebeci, Habipler, Sultançiftliği, Kazımkarabekir gibi semtlere de çiçek gönderim hizmeti sunar. Eğer siz de Sultangazi’ye çiçek göndermek isterseniz ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilirsiniz. Çevrenizdeki en yakın çiçekçi olan ÇiçekSepeti’nden beğendiğiniz bir çiçeği seçip gönül rahatlığıyla aynı gün içinde sahibine ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

İstanbul - Sultangazi Çiçekçileri

İstanbul’un en bilinen semtlerinden biri olan Sultangazi, Gaziosmanpaşa’ya bağlı bir ilçedir. İstanbul’un denize kıyısı olmayan tek ilçesi olarak da bilinir. Sultangazi’de yer alan Alibey Barajı, Mavi Marmara Parkı ve Malkoçoğlu Parkı gezilecek yerler arasında oldukça meşhurdur. Sultangazi çiçekçileri ile biliniyor olsa da teknolojinin hızlı gelişim göstermesiyle artık istediğiniz bir çiçeği veya hediyeyi online sipariş ile kolaylıkla alabilirsiniz. Saatlerce çiçekçi aramak yerine, Çiçek Sepeti Sultangazi online sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aynı gün içerisinde beğendiğiniz bir çiçek tek tıkla kapınıza gelir veya sevdiklerinize ulaştırılır.

ÇiçekSepeti Sultangazi’de!

Doğum günlerinde, özel günlerde veya içinizden gelen herhangi bir günde sevdiklerinizin yüzlerinde bir tebessüm oluşturmak veya onlara kendinizi hatırlatmak için ÇiçekSepeti’ndeki birbirinden güzel çiçek seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Aradığınız herhangi bir çiçek türünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı gün teslim hizmeti sayesinde sizi ve sevdiklerinizi bekletmeyen Sultangazi ÇiçekSepeti, geniş dağıtım ağı ile birçok semte gönderim yapar. Yıllardır müşterilerinden tam not alan ÇiçekSepeti, verilen siparişi sevdikleriniz için titizlikle hazırlar ve çiçek ihtiyacınızı karşılamak için özenle çalışır. Siz de hiç düşünmeden çok tercih edilen çiçek çeşitlerine göz atabilir ve gözünüze hoş gelen çiçeği hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.