Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sulu Süpürgeler

Günlük ev işlerinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlayan sulu süpürge modelleri, gelişmiş teknolojisi ile konfor sunar. Sulu elektrikli süpürge çeşitleri, tozu suya hapsettiği için üstün hijyen sağlar. Yaşam alanlarınızı temiz tutmak için yüksek emiş gücüne sahip elektrikli süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. Birçok markanın en iyi sulu süpürge çeşitlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Derin ve mevsimlik temizliklerde üstün performans gösteren sulu süpürge makinesi ile halı, parke, fayans gibi yüzeyleri kolayca temizleyebilirsiniz. Su filtresi sayesinde toz torbaları ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Hassas Temizlik Anlayışı

Halı yıkama özelliği olan sulu süpürge modelleri, alerjiye meyilli hassas kişiler için idealdir. Toz, kir, bakteri, evcil hayvan tüyleri, akar gibi alerjenleri suya hapsederek ortamın havasını temizler. Hem ıslak hem kuru kullanılabilen çeşitleri, her kullanım alışkanlığına uyum sağlar. Yıkanabilir filtresi olan modeller, derinlemesine temizlik sunar. Sulu süpürge seçenekleri;

  • Yüksek filtreleme özelliği sayesinde en ince tozları dahi suya hapseder.
  • 360 derece dönebilen ayak sistemleri sayesinde hareket özgürlüğü sağlar.
  • Emiş gücü ayarı ile farklı yüzeylerde derinlemesine temizlik yapabilirsiniz.
  • Farklı başlık aparatları ile koltuk kenarı, perde üstü, parke pervazı gibi noktaları temizler.
  • Ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızı tozlardan arındırmak için sulu süpürge modellerini kullanabilirsiniz. İşlevsel özellikleri sayesinde pratik kullanım sunan bu süpürge modelleri ile yaşadığınız ortamın havasındaki en ince tozları yok edebilirsiniz.

Yüksek Performans ve Azalmayan Emiş Gücü

Sulu süpürge modelleri, güçlü motor yapısı sayesinde azalmayan performans gösterir. Ayarlanabilir emiş gücü koltuk, kanepe, halı gibi yüzeyleri derinlemesine temizler. Özellikle alerjisi olan, küçük çocukların yaşadığı ortamların tozlardan arındırılması gerekir. Sulu süpürge çeşitleri özel filtreleme sistemleri ile en ufak tüyleri dahi içinde hapseder.

Kolay takıp çıkarılabilen su haznesi, pratik bir kullanım sunar. Yıkanabilen bu haznede yaptığınız temizliğin ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz. Yıkanabilen filtresi sayesinde üstün hijyen sağlayabilirsiniz. Otomatik kablo sarma özelliği sayesinde temizlik bittikten sonra kolayca saklama alanına kaldırabilirsiniz. Kompakt tasarıma sahip süpürge modelleri, depolama alanlarında yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Yatay ve dikey park edilebilen süpürge çeşitleri sayesinde evinizin düzenli ve temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Kırılma, bükülme ve ezilme gibi sorunlara karşı dayanıklı hortumları ile sulu süpürgeler uzun süre kullanılır.

Fonksiyonel Tasarım ve Pratik Kullanım

Modern ve şık bir tasarıma sahip olan sulu süpürgeler, ek aparatları sayesinde evinizin dip köşe temizlenmesine yardımcı olur. En ulaşılmaz noktalarda biriken tozları dahi yok edebilmeniz için işlevsel parçalar sunar. Az enerji ile üstün performans gösteren sulu süpürgeler, elektrik faturalarındaki yükü azaltır. Farklı renk ve şekillerde sunulan bu süpürgeler her zevke uygundur. Yeterli kablo uzunluğu ile odalar arası geçişlerde konforlu bir temizlik deneyimi yaşatır. Hızlı manevra yeteneğine sahip ayak tasarımı olan modeller ile zahmetsiz bir şekilde temizliği tamamlayabilirsiniz. Düşük ses çıkaran motor yapısı sayesinde gürültü kirliliği önler. Çeyiz alışverişi yapan kadınların özellikle tercih ettiği süpürge modellerini sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınızda hijyen sağlamak, güncel teknolojiye sahip ürünler ile rahat etmek, sevdiklerinize özel günlerde işlevsel bir armağan sunmak için sulu süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sunduğu ucuz sulu süpürgeler ile günlük işlerinizi kısa sürede tamamlayabilir ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Erişilebilir fiyat ayrıcalığı ve güvenli alışveriş deneyimi ile beğendiğiniz modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.