Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sümen Takımı Fiyatları ve Modelleri 

İş yerleri, ofisler ve çalışma odaları gibi alanlarda kullanılan sümen takımı, oldukça şık ve kullanışlı bir düzenleyicidir. Genelde takımın ana parçaları ahşap veya deri malzemeden üretilir. Üzerinde bardak altlığı, takvim, fihrist, dolma ve tükenmez kalem, kalem kutusu, notluk gibi parçalar bulunmaktadır. Bu parçaların her biri takımla uyumludur ve aynı tarzda üretilir. Sümen takımı genelde 11 parçaya kadar ulaşacak çeşitlerde sunulmaktadır. Daha az parçalı veya özel olarak tasarlanan daha çok parçalı modeller de bulunmaktadır. Masa üzerindeki dağınıklığa son vermek ve daha düzenli çalışmak için kullanacağınız masa sümen takımları, çalışma temponuzun da artmasına yardımcı olacaktır. Çünkü düzen içerisinde çalışmak verimi artırır ve yaptığınız işlerin takibini kolay hale getirir. Masa sümen takımı veya masa üst sümen takımı gibi isimlerle anılan sümen seti modellerini uygun fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilir ve hemen sipariş edebilirsiniz.

Sümen Takımı Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Sümen takımları genelde üretildiği malzeme çeşidine göre farklılık göstermektedir. En çok tercih edilen modeller ise şu şekildedir:

  • Deri sümen takımı: Deri malzemeden üretilen sümen takımlarına verilen isimdir. Oldukça şık durur ve deri sümen takımı fiyatları biraz yüksektir. İşçilik kalitesi bu modelde oldukça ön plandadır. Dikiş kalitesi, derinin kalitesi ve genel malzeme kalitesine göre ürünün kullanım ömrü değişmektedir.
  • Ahşap sümen takımı: Ahşap malzemeden üretilen ve üzerine istenilen her motifin işlenebileceği sümen takımıdır. Ahşabın kalitesi ve uzun ömürlü olması nedeniyle uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılır. İsimlikli sümen takımı gibi kişiye özel ürünler de sunulmaktadır.
  • Ofis sümen takımı: Genel olarak temel malzemeler olan isimlik, kalemlik, kalemler, bardak altı gibi malzemeleri içeren sümen takımıdır. Ofiste işe yeni başlayan arkadaşlarınıza veya kendinize ilk alacağınız ürünler arasında yer alır. Oldukça şıktır ve masa üzerine farklı bir hava katar.
  • Modern sümen takımı: Cam, mermer veya daha kaliteli malzemelerden üretilen modern sümen takımı modelleri, üzerinde farklı ürünlerin bulunduğu bir çeşittir. Telefonluk, şarj girişi, kablo giriş ve çıkışları gibi seçenekler sunan bu tarz takımlar, günümüz şartları için daha uygundur.

Sümen takımları, genel olarak oldukça şık ve kullanışlıdır. Masa üzerindeki dağınıklığa son vermenizi ve daha düzenli bir ortam oluşturmanızı sağlar. Kişisel zevklerinizi ve beğenilerinizi sümen takımı seçiminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca tarzınızı masanızın üzerinde de göstermek için sümen takımı oldukça iyi bir fırsattır. Aradığınız ve ihtiyacınız olan tüm ürünleri sümen takımı sayesinde rahatlıkla bulabilir veya saklayabilirsiniz. Kilitli gözü olan modeller sayesinde özel küçük eşyalarınızın kaybolmasının önüne geçmeniz mümkündür. Bardak altları sayesinde ise masaya herhangi bir sıvı dökülmesinin önüne geçebilirsiniz.

Sümen Takımı Kullanım Alanları

İş yerleri ve ofislerde masa üstünde kullanılan sümen takımı, bunun dışında evlerde ve işletmelerde de kullanılabilir. Ofis sümen takımı, araç ve gereçlerinizin daha düzenli durmasına ve aradıklarınızı daha rahat bulmanıza yardımcı olur. İş yerlerinde bazen bir şeyi bulmak ve zamanında yerine yetiştirmek gerekir. Böyle anlarda düzeni sağlayan sümen takımı sayesinde aradığınız şeyi masa üzerinde daha rahat bulabilirsiniz. Ayrıca ofislerde daha profesyonel bir izlenim oluşturmak ve ilk izlenimi kuvvetlendirmek adına isminize özel olarak hazırlanan bir sümen takımı faydalı olacaktır. Ofis dışında ise çalışma masanızda kendinizi işe vermek ve daha profesyonel bir ortam oluşturmak için sümen takımlarını kullanabilirsiniz.

Deri, ahşap, mermer, cam ve diğer tüm malzemelerden üretilen sümen takımlarını isme özel olarak Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. İster kendiniz isterseniz de sevdiklerinize hediye olarak seçtiğiniz sümen takımını güle güle kullanmanızı dileriz. Daha fazla ofis hediyesi seçeneği için Çiçeksepeti'nin hediye ofis malzemelerini incelemenizi tavsiye ederiz.