Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sunny ÇiçekSepeti'nde!

Hayrettin Atmaca, 1988 yılında yurt dışından getirdiği Walkman ile Sunny markasının temellerini attı. Günümüzün en iyi ve en çok tercih edilen elektronik firmalardan biri olan Sunny markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Evinizin veya ofisinizin ihtiyacına göre bir Sunny ürünü mutlaka bulunuyor. Televizyonlar, küçük ev aletleri, tablet ve süpürgeler, ses sistemleri ve sağlık ürünleriyle Sunny, bugün her alanda kendine yer açıyor. Sürekli değişen ve gelişen teknolojik ürünleriyle siz de uygun fiyatlı Sunny ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Yüksek Teknolojiye Sahip Sunny Ürünleri

İlk aşamada Walkman ile evlere giren ve özellikle gençlerin büyük beğenisini kazanan Sunny markası, günümüzde herkese hitap eden teknolojik ürünlere sahip. Özellikle televizyon kategorisinde yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve işletim sistemi sunan Sunny; film ve oyun severlerin her dönem tercihi oluyor. Çay makinesi, kahve makinesi, blender gibi küçük ev aletleriyle de dikkat çeken indirimli Sunny ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Sunny marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Sunny ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük teknolojik markalarından biri olan Sunny ile teknolojik ürünlerinizde kalite ve dayanıklılığın tadını çıkarabilirsiniz. Siz de avantajlı Sunny fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.