Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Elektrikli Süpürge

Ev temizliğinde önemli bir yeri olan elektrikli süpürgeler, günlük hayatınızı kolaylaştıran ürünlerdir. Yaşam alanlarınızın temiz ve düzenli olmasını sağlayan elektrikli süpürgeler; toz torbalı süpürge, toz torbasız süpürge, şarjlı süpürge, su hazneli, dikey süpürge ve akıllı süpürge gibi modelleriyle çeşitlilik sunar. Her kullanım alışkanlığına uygun seçenekleri bulunan süpürgeler ile ev, ofis ve araba gibi ortamların hijyenini sağlayabilmeniz mümkün olur. Arzum, Sinbo, Arnica, Rowenta, Fakir gibi birçok markanın etkili ürünlerine ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz!

Güncel Teknolojiye Sahip Robot Süpürgeler

Xiaomi, Viomi, Ecovacs, Roborock gibi markaların güncel teknolojiye sahip robot süpürgeleri ile zahmetsiz temizliğin keyfini sürebilirsiniz. Yeni görüş navigasyon teknolojisi ile üretilen bu ürünler, hassas bir temizlik harita yolu oluşturabilir. Eşyalara çarparak ilerlemesine engel olan gelişmiş sistemleri ile verimli bir performans sergiler. Karmaşık mekansal bilgileri anında hesaplayabilen robot süpürgeler, yaşadığınız ortamın en ince ayrıntısına kadar hijyen sağlar. Güçlü emiş sistemlerine sahip robot süpürgeler, yaşam alanlarınızın zemininde yer alan en ince tozları dahi içine hapseder. İnce bir gövdeye sahip bu süpürge modelleri; yatak diplerine, dolap ve kanepe altlarına kolayca girebilir. Otomatik şarj olma özelliği sayesinde kesintisiz temizlik deneyimi sunar. Güçlü ana fırçaları ve yüksek hassasiyetli filtreleri ile parke, halı, fayans, ahşap gibi tüm zeminlerde yüksek performans gösterir.

Toz Torbasız Elektrikli Süpürgeler ile Üstün Temizlik Deneyimi

Yaşam alanlarınızda tozdan, kirden, polen ve hayvan tüyleri gibi alerjenlerden kurtulmak için toz torbasız elektrikli süpürge modelleri tercih edebilirsiniz. Torba değiştirme zahmetinden sizi kurtaran bu süpürgeler ile yaşadığınız ortamın havasını değiştirebilmeniz mümkün olur. Güçlü motor sistemleri, yüksek emiş gücü ve alerjenlere karşı duyarlı filtreleme özellikleri sayesinde bu süpürgeler rahat bir nefes almanıza yardımcı olur.

Toz torbasız süpürgeler; Yüksek çekiş gücü ile tüm tozları içine hapseder. %99.9’ a varan toz toplama kapasitesi ile üstün performans gösterir. Alerji önleyen filtre sistemi ile tüm alerjenleri ortamdan uzaklaştırır. Kolay takıp çıkarılan toz hazneleri pratik bir şekilde tasarlanır. Ergonomik yapısı sayesinde saklama alanlarında yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Az enerji harcayan motor sistemleri ile elektrik faturalarınızdaki yükü hafifletir. Düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik ile doğayı korumanızı sağlar.

Philips, Rowenta, Fakir gibi markaların toz torbasız süpürge modellerini ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile inceleyebilir ve ihtiyacınıza en uygun olan seçeneği erişilebilir fiyatlarla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Konfor Sunan Dikey Süpürgeler

Zahmetsiz temizliğin keyfini sürmek, yorulmadan hijyen sağlamak ve hızlı bir şekilde günlük işlerinizi tamamlamak için dikey süpürgeler tercih edebilirsiniz. Arzum, Schafer, Fantom gibi markaların dikey süpürgeleri ile mutfak, balkon, oturma ve çocuk odası gibi mekanları kısa sürede temizleyebilirsiniz. Özellikle yemek masalarının alt kısımlarına dökülen kırıntı ve yemek parçalarını dikey süpürgeler ile anında yok edebilirsiniz. Çocuklu ailelerin işlerini kolaylaştıran bu süpürgeler yüksek emiş gücü ile verimli bir performans sergiler. En küçük parçaları dahi içine hapseden bu süpürgelerin hazne kısmını kolayca çıkarabilmeniz mümkündür. Her temizlikten sonra hazneyi boşaltıp, yıkayabilir ve hijyen sağlayabilirsiniz. Sessiz çalışma sunan bu süpürge çeşitleri gürültü kirliliğini önler. Günün herhangi bir saati yaşadığınız ortamı sessizce temizleyebilmenize imkan verir. Dikey park edilebilme özelliği sayesinde saklama alanı açısından avantaj sağlar. Kablo sarma sistemi ve esnek hareket kabiliyeti ile sorunsuz bir temizlik deneyimi yaşatır. Kapsamlı garanti süreleri ile bu süpürge modelleri herhangi bir sorunda destek almanıza yardımcı olur.

Siz de ev, ofis ve iş yerlerinizde hijyen sağlamak istiyorsanız her ihtiyaca uyum sağlayan süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Farklı aparatları ile birlikte sunulan süpürgeler yaşadığınız ortamın derinlemesine temizlenmesi için size destek olur. ÇiçekSepeti’nin size sunduğu süpürge çeşitlerini değerlendirebilirsiniz!