İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sürüngen Mama Kapları

Yılan, kaplumbağa, kertenkele, timsah, bukalemun gibi sürüngen hayvanlar günlük hayatlarında doğal yaşam tarzlarına uyum sağlayan tasarımlardaki mama ve su kaplarından faydalanır. Dış kısımlarındaki naturel ve gerçekçi kaya kaplaması, bu ürünleri egzotik atmosfere uyumlu hale getirir. İç kısımlarındaki pürüzsüz ve oyuksuz yapı ise sürüngenler için faydalı bir ortam meydana getirir. Küçük, orta ve büyük ebatlardaki sürüngen mama kabı çeşitleri her türlü sürüngen yemi için uygun olmasıyla dikkat çeker. Üretimlerindeki özel malzemeler sayesinde klasik mama kaplarından ayrılan bu ürünler, tamamen sürüngen yapıdaki hayvanların ihtiyacına hizmet eder.

Mama kaplarına ormanda, yol kenarlarında, hayvanat bahçelerinde, barınaklarda, teraryumlarda ve veteriner kliniklerinde rastlayabilirsiniz. Ayrıca, bu ürün sürüngen hayvan besleyen kişilerin evlerinde, bahçelerinde ve balkonlarında da sıklıkla yer alır. Siz de sürüngen mama kabı modellerini incelemek isterseniz ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesine göz atarak, her bütçeye uygun ucuz seçenekler arasından beğendiğiniz ürünü online olarak sipariş verebilirsiniz.

Doğal Görünümlü Sürüngen Mama Kabı Çeşitleri

Tırmanmayı seven sürüngen türlerine uygun olan köşe solucan kabı çeşitlerini teraryum içerisinde herhangi bir yüksekliğe koyabilirsiniz. Ürün, bu yapısı sayesinde kurt veya solucanların içinden kaçmasını engeller. Sürüngenlerin yemeklerini görmelerine imkan verecek şekilde açık bir tasarıma sahip olan bu mama kabı, basit bir uygulama ile cam üzerinde kullanıma hazır hale gelir. Ayrıca köşe mama kabının çıkarılabilir yapısı, içine kolayca yem eklemenize ve ürünü rahatlıkla temizlemenize yardımcı olur.

Tasarım bakımından teraryumlara uygun olan ürünler doğal görünümleri ile öne çıkar. Her büyüklükteki teraryuma uyum sağlamaları, kullanım alanlarını oldukça genişletir. Hayvan, iç kısımdaki basamaklı yapı sayesinde içerisinden kolaylıkla yemeğini yiyebilir. Pürüzsüz iç yüzeye zararlı bakteriler yerleşemez. Böylece kabın içerisinde sağlığı tehdit edecek ortamlar oluşmaz.

Kullanışlı ve Şık Sürüngen Mama Kapları

Doğal ortama uyum sağlaması bakımından genellikle kahverengi ve tonlarının hakim olduğu sürüngen mama kapları, yemek ve su için son derece elverişli özelliklere sahiptir. Polyester ve mermer tozunun ön plana çıktığı çeşitler, şık görünümleriyle göz doldurur. Sürüngenler ve benzeri egzotik canlıların faydalanabileceği büyüklüklerdeki bu ürünlerde gıda temasına uygun reçine malzemesi göze çarpar.

Özel tasarımları sayesinde küçük sürüngenler, böcekler ve amfibilerin boğulmasını önlemek amacıyla kasenin içinde güvenlik adımları yer alır. Böylece canlılar su tabakasından kolaylıkla kaçabilir. Dayanıklı yapıları kapların daha büyük hayvanlar tarafından kolayca devrilmesine engel olarak güvenliği sağlar. Ayrıca bu dayanıklılık sayesinde üründen uzun süre boyunca verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Sürüngen Mama Kabı Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Ev ortamında vahşi ve evcil hayvan besleyen kişiler birçok ekipman temin eder. Yuva, mama ve su kapları gibi ekipmanlar sevimli dostlarınız için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Tek veya çift bölmeli mama ve su kapları her türlü hayvanın ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Katlanabilir portatif evcil hayvan su kabı, rezerve mama kabı gibi ürünler hayvan besleme konusunda en büyük yardımcılar haline gelir. Çift bölmeli olanların bir bölmesine mama, diğer bölmesine su koyarak hayvanın temel beslenme gereksinimlerini aynı kaptan gidermesini sağlayabilirsiniz.

Silikon malzemeli katlanabilir ve taşınabilir mama kapları ise seyahatler sırasında yanınızda taşımak için kusursuz seçim olabilir. Kırmızı, sarı, turuncu gibi farklı renk seçenekleri bulunan plastik mama ve su kapları evde beslenen her hayvanın kullanabileceği ortak özellikleriyle dikkat çeker. Siz de yılan, timsah, kertenkele gibi sürüngen hayvanlar besliyorsanız ucuz ve en iyi sürüngen mama kabı çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.