İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Süt ve Kahve Köpürtücüler

Süt köpüğü, süt bazlı içeceklere hem lezzet verir hem de hoş bir görsel görünüm kazandırır. Süt köpürtücü modelleri kremamsı köpük deneyimine ulaşmanızı kolaylaştırır. Köpürtücü kullanarak standart sütün yanı sıra soya ve badem sütü gibi bitkisel sütlerden de köpük elde edebilirsiniz. Ürünlerin her biri çırpma işleviyle sütün hava almasını sağlar. Oluşan hava sonucunda hacmi artan sütün üzerinde yumuşak bir köpük oluşur. Bu sayede cappuccino ve latte gibi sütlü kahvelerin daha lezzetli olmasına katkı sunar. Siz de kahve deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak isterseniz ÇiçekSepeti’nin sizler için bir araya getirdiği ürünlere göz atabilirsiniz.

Taşınabilir Süt Köpürtücü Seçenekleri

El tipi süt köpürtücüler hem çalışma prensibi hem de görünüm olarak el blenderlarına benzer özellikler taşır. Ürünlerin uç kısmında pervaneye benzeyen çırpma teli yer alır. Üst kısmında bulunan tek tuş ile ürün, çırpma işlevini gerçekleştirir. Standart kalem pillerle çalışan ürünler pratik kullanım sunar. Son derece hafif olan ürünleri, seyahatinizde damak tadınıza uygun olan kahveleri hazırlamak için yanınızda taşıyabilirsiniz. El tipi süt köpürtücüleri aşağıdaki faydalarından dolayı tercih edebilirsiniz.

  • En ucuz süt köpürtücü seçenekleri arasında yer alır.
  • Pratik kullanım sunan ürünün temizliği de kolaydır.
  • Az miktarda sütü köpürtmek için en iyi kolaylık sağlar.
  • Ürünü hem soğuk hem de sıcak sütle kullanabilirsiniz.

Benzer özelliklere sahip olan manuel süt köpürtücüler, kapaklı bir sürahi içerir. Kahve presine benzer yöntemle çalışır. Kapakta pistonun içinde geçebilmesi için bir delik yer alır. Kolu aşağı ve yukarı doğru hareket ettirdiğinizde içindeki sütte arzu ettiğiniz kıvamda köpük oluşur. Süt hacmini ikiye katlamak ve köpük oluşturmak ortalama yarım dakika sürer. Ürün bulaşık makinesinde yıkanabildiği için kolaylık sağlar. Bu ürünlerden birini kullanarak köpük yoğunluğunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Elektrikli Süt Köpürtücüler

Tasarımlarından dolayı elektrikli süt köpürtücülerin hemen hemen hepsi elektrikli su ısıtıcılarına benzer. Elektriğe bağlı olarak çalıştığı için kullanım kolaylığı sağlar. Kahvenizi hazırlamadan önce istediğiniz köpüğü elde etmeniz için sadece tek tuşa dokunmanız yeterli olur. Sıcaklık kontrolü, köpük yoğunluğu, kapasite, hazırlama süresi gibi unsurlar modellere göre farklılık gösterir. Bazı ürünler sıcak çikolata ve milkshake gibi içecekleri hazırlama işlevi sunar. Elektrikli köpürtücülerde sütü eklediğiniz sürahi, kapak, güç tabanı ve köpük oluşturmak için çırpma teli yer alır. Bu ürünleri köpük oluşturmanın yanı sıra sıcak süt hazırlamak için de kullanabilirsiniz. Eller serbest kullanımı, sütü yakmayan özelliği ve çok yönlü işlevleriyle ürünlerin her biri kullanıcılarına ekstra fayda sağlar. Bu özellikleri sebebiyle elektrikli süt köpürtücü fiyatları, taşınabilir cihazlara göre biraz daha fazladır. Ürünlerin hemen hemen hepsini paslanmaz çelik gövdesi sayesinde uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Süt Köpürtücü Kullanmanın Faydaları

Süt köpürtücüler, içeceğinize bir tabaka ekleyerek size daha lezzetli ve keyifli bir tat deneyimi sunar. Ürünlerden birini kullanarak evinizde baristaların hazırladığı kahve lezzetini yakalayabilirsiniz. Ayrıca kahvenizin üzerine hazırladığınız süt tabakası, içeceğiniz üzerinde bir desen oluşturmanız için iyi bir zemin sağlar. Sütlü kahvenizin üzerine kakaoyla kalp veya çiçek şekli verebilirsiniz. Tüm süt köpürtücüler oldukça pratik olduğu için köpüğü birkaç dakika içerisinde elde edebilirsiniz. Manuel ve el tipi süt köpürtücülerle capuccino ve latte gibi içeceklerin yanı sıra kokteyl ve milkshake gibi içeceklerinizi pratik şekilde hazırlayabilirsiniz. Ayrıca el tipi köpürtücüler hem pratik hem de ısıya dayanıklı olduğu için ürünleri, pişmekte olan çorbayı karıştırmak için bile kullanabilirsiniz. Blenderın sunduğu birçok işlevi yerine getiren ürün mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırır. Süt köpürtücü kullanarak lezzetli tarifler ve içecekler hazırlamak isterseniz aradığınız ürünü ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.