Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Süt Saklama Poşeti

Anne sütünü uygun koşullarda muhafaza etmeyi kolaylaştıran süt saklama gereçleri, en önemli anne bebek ürünleri arasında yer alır. Siz yanında değilken bile bebeğinizin anne sütüyle beslenmesini sağlar. Poşetleri, fazla sütünüzü saklamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Saklama poşet ve kapları sayesinde sütünüz bozulmadan buzdolabında bekler. Tek kullanımlık süt poşetlerini soğutucu ya da dondurucu bölmesinde tutabilirsiniz. Ucuz süt saklama poşet ve kabı seçeneklerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve sütünüzü bebek sağlığa uygun koşullarda muhafaza edebilirsiniz. Online satış kolaylığından yararlanarak hemen sahip olacağınız bu ürünler, yeni doğum yapan arkadaşınıza alacağınız fonksiyonel bir hediye seçeneği de olabilir.

Süt Saklama Poşeti Nedir?

Anne sütünü uygun ısı ve hijyen koşullarında tutmayı başaran süt saklama poşeti seçenekleri, sütünüzün besin değerini güvenle korur. Süt poşetleri medikal ölçüde sterilizasyon özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde poşetlerin önceden sterilize edilmesine gerek kalmaz. Tek kullanımlık ürünleri isterseniz soğutucu isterseniz dondurucu bölmesinde saklayabilirsiniz. Çift emniyetli kilit sistemiyle tasarlanan süt poşeti seçenekleri sızdırmazlık özelliğine sahip olduğu için güvenli kullanım olanağı da sunar. Ürünler, iş hayatına döndüğünüzde ya da bebeğinizin yanında olmadığınızda size pratik çözümler sunmayı başarır. Emzirme sırasındaki sağlıklı beslenme koşullarına, süt saklama poşet çeşitleriyle de sahip olabilirsiniz.

Süt Poşetlerinin Özellikleri

Dolu süt poşetlerini oda sıcaklığında 3 saat, buzdolabının soğutucu bölmesinde 72 saat, dondurucu kısmında ise 3 – 6 ay saklayabilirsiniz. Dondurucudan soğutucuya indirilen anne sütü poşetleri, 24 saat boyunca besin değerini kaybetmeden bekleyebilir. Bebek sağlığına ve gıda saklama standartlarına uygun niteliklerle üretilen anne sütü saklama poşeti seçenekleri, BPA ve BPS içermeyen polietilenden üretilir. 120, 180 ve 200 ml gibi farklı kapasitelerde tasarlanan ürünler, destekli taban özelliğine sahip olduğu için dik veya yatay pozisyonda saklanma olanağı da sağlar. Ünlü bebek markaları tarafından üretilen ve 20, 25, 50, 100’lük paketlerde sunulan anne sütü poşetleri ile bebeğinizi güvenle besleyebilirsiniz. Saklama poşetlerinin üzerinde sütünüzü sağdığınız zamanı ve isminizi yazabileceğiniz kısımlar da yer alır.

Pratik Kullanımlı Süt Saklama Kabı Seçenekleri

Kilitli kapak sistemi sayesinde dökülme riskini ortadan kaldıran süt saklama kabı seçenekleri sütünüzü güvenle saklamanıza yardımcı olur. Anne sütünü besin değerini koruyarak muhafaza eden süt kapları, BPA ve BPS gibi zararlı maddeler içermeyen sağlıklı ürünlerdir. Farklı formlarla tasarlanan ve sızdırma yapmayan süt saklama kaplarını istediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Buzdolabının dondurucu bölmesinde muhafaza ettiğiniz süt saklama kapları, oda sıcaklığında bir süre bekledikten sonra çözülerek kullanıma hazır hale gelir. Çözülen sütü bir biberon yardımıyla uygun sıcaklığa ulaşıncaya kadar ısıtıp bebeğinize içirebilirsiniz. Süt saklama kaplarında sadece anne sütü değil bebek mamaları da saklanır. Sütü sağmak ve rahatça beslemek için gerekli adaptörlerle birlikte tasarlanan ürünleri tercih ederek konforlu kullanım şansına sahip olabilirsiniz. Süt saklama kapları, güvenli saklama ve kolay taşıma olanağı sunan sıkı kapak özelliğine sahiptir. Kilitli kapak sistemine sahip kaplar çorba, meyve suyu, yoğurt gibi gıdaları anne bebek çantasının içerisinde kolayca taşımanıza yardımcı olur. Bulaşık makinesi, dondurucu, ısıtıcı, sterilizatör ve mikrodalga fırın kullanımına uygun özelliklerle tasarlanır. Saklama kapları, süt poşetleri gibi steril ürünler olmadığı için her kullanımdan önce sterilize edilmesi gerekir.

Süt saklama poşeti ve kabı fiyatları ürünlerin markasına, adedine, kapasitesine ve tasarım özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Anne sütünü en saklı koşullarda saklama olanağı tanıyan ve çoklu ürün seçenekleriyle uygun fiyatlı alışveriş şansı da sunan ürünleri, ÇiçekSepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz. İşlevsel bir bebek hediyesi de olan anne sütü saklama gereçleri bir tık uzağınızda.