İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sütyen Külot Takımları

İç giyim ürünlerinden olan sütyen, külot ve iç çamaşırı takımlarıyla hem rahat edebilir hem de istediğiniz görünüşü kolayca elde edebilirsiniz. Fantazi sütyen ve külot modellerinin bulunduğu iç çamaşırları arasında kıyafetlerinizin altında size istediğiniz duruşu sağlayacak modeller yer alır. Çeşitli materyaller kullanılarak üretilen iç çamaşırlarından, bedeninize ve vücut yapınıza en uygununu kolayca bulabilirsiniz. Kadın iç çamaşırı ürünleri ilgi çekici tasarımları ile sizi bekler. Siz de bu modellerle özel anlarınızı daha ilgi çekici bir hale getirebilir ya da iç giyimde aradığınız rahatlığı yakalayabilirsiniz.

Her Ana Uygun Sütyen Modelleri

Sütyenler farklı tasarımlarıyla size istediğiniz duruşu kolaylıkla sağlar. Balkonet dolgusuz sütyenler, balenli straplez dolgulu ve dolgusuz sütyenler, farklı kullanımlara uygun olarak karşınıza çıkar.

Büyük göğüslere sahip kadınların için özel olarak tasarlanmış toparlayıcı sütyen modelleri bulunur. Sütyenler destekli tasarımlarının yanı sıra desteksiz şekilde de karşınıza çıkar. Dolgusuz sütyen modelleri göğüslerinizi belli eden bir yapıya sahip olur. Göğüslerinin belli olmasını istemeyen kullanıcılar dolgulu ürünleri tercih eder. Bunun yanı sıra, ince bir tül veya dantel gibi ürünlerden oluşan sütyenleri tercih ederek göğüslerinizin belli olmasını sağlayabilirsiniz.

Daha dolgun görüntü oluşturan sütyenler ise sütyenin iç kısmında yer alan destekli tasarıma sahipler. Göğüslerinizin daha dolgun ve düzenli görünmesini istiyorsanız, bu sütyenleri tercih edebilirsiniz. Daha rahat kullanım arayanlar için bralet tasarımları da bulunur. Dolgulu ya da dolgusuz olabilen bralet sütyenlerle iç giyimde istediğiniz çekiciliği yakalayabilirsiniz. Dantel, tül, saten, polyester gibi malzemeler kullanılarak üretilen sütyen modellerinden zevkinize uygun olan modelleri kolayca bulabilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Külot Modelleri

Sütyen, gecelik gibi ürünlerin tamamlayıcısı olan külot modelleri, günlük yaşamınızda tercih edebileceğiniz veya özel anlarınızda size eşlik edebilecek tasarımlara sahip. String külot, brazilian külot, tanga, hipster külot ve boxer model külotlar günün her anında sizin yanınızda.

String külot modelleri geniş kesimli rahat ürünler olarak konforlu hissetmenizi sağlar.Lazer kesim külot modelleri kıyafet altında belli olmayan yapısıyla sizin kurtarıcınız olur. Çeşitli renklere sahip lazer kesim külotlardan her kıyafetin altına giymeye uygun bir renk bulabilirsiniz. Ayrıca boxer tarzı uzun külot modelleri ile konfora sahip olabilirsiniz. Bu tarzlar günlük yaşamınızda sizi rahat ettirecek külot modelleri arasında yer alır.

İç göstermeyen ve kalın yapılı kumaşlardan üretilen ürünlerin yanı sıra fantazi külot modelleri arasına giren dantel ve tül yapılı tarzlar da mevcut. Farklı kesimlere sahip olan bu parçalarla istediğiniz duruşu kolayca yakalayabilirsiniz. Özel anlarınızda sizin yanınızda olan külot modellerinden dilediğinizi ÇiçekSepeti üzerinden kolayca bulabilir, hemen sipariş edebilirsiniz.

Kullanışlı İç Çamaşırı Takımları

İç çamaşırı takımları sütyen, külot, bralet ve atlet gibi farklı kombinlere sahip olarak karşınıza çıkar. Birbiriyle uyumlu sütyen ve külot kullanmak isteyen kullanıcılara özel olarak tasarlanan sütyen takımları, kumaş üstü dantel veya tül detaylı olabilir. Günlük yaşamda kullanabileceğiniz sütyen ve külot takımlarının yanı sıra fantazi sütyen ve külot takımlarının da çeşitleri bulunur. Destekli ya da desteksiz şekilde yer alan sütyenlerin külot kısımları da modele uygun bir şekilde tasarlanır.

Bralet ve külot takımları oldukça geniş bir tasarım haznesine sahip olarak yer alır. Demirsiz braletler uyurken size büyük rahatlık sağlar. Günün her anında kullanabileceğiniz iç çamaşırlarına ister tek şekilde isterseniz takım halinde ulaşabilirsiniz. Sadece sütyen ve külotları değil; atlet modelleri de takım şeklinde bulunur. Bütün bu ürünlere ÇiçekSepeti sayesinde anında ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz modeli bütçenizi zorlamadan ucuz fiyatlarla ve yüksek kalitede satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.