Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Syoss Saç Ürünleri

Bir Alman şirketi olan Henkel bünyesindeki en güçlü markalardan biri olan Syoss, saç bakımı ve saç şekillendirici ürünleriyle yıllardır kategorinin en dikkat çeken ve sevilen markaları arasında. Geniş ürün yelpazesiyle Syoss markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Saç uzmanlarının birikimlerinden yararlanarak, yeni teknolojileri kullanan Syoss markası; saç bakımı, şekillendirme, saç renklendirme alanlarında ürünler geliştiriyor. Saç spreyinden köpüğe, saç boyasından kremlere kadar Syoss markasının tüm ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Syoss Profesyonelliği

Saç bakım alışkanlıklarını değiştirmeyi amaçlayan Syoss, saçınız için profesyonel bakım sunuyor. Böylece evinizde saç bakımınızı yapabilmenizi ve güzel görünen, sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Hem kadınlar hem de erkekler için geliştirdiği ürünleriyle Syoss, özellikle şampuanlarıyla herkesin beğenisini kazanıyor. Her ihtiyaca yönelik geliştirdikleri şampuanlarının içindeki formüller, saçlarınızın daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlıyor. Siz de Syoss markasının tüm ürünlerini ÇiçekSepeti’nde avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz!

Kolayca uygulanabilen ürünleriyle Syoss’un, her seferinde kuaförden çıkmışsınız gibi görünen bakımlı saçlara ulaşmanızda yardımcı olacak şekillendiricileri de tercih ediliyor. Dalgalı, düz, kıvırcık saçlar gibi tüm saç tiplerine uygun olarak geliştirilen Syoss markasının ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.