İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tabak-Kase

Tabak ve kaseler mutfağınızda en çok kullanılan ürünler arasında yer alır. Sofralarınızda mükemmel sunumlar yapmak ve lezzetli yemekleri servis etmek için tercih edebileceğiniz çok çeşitli tabak ve kase bulunur. Seramikten porselene ve arduvaz gibi modern malzemelere kadar ihtiyaçlarınıza göre çok farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti, her evin ihtiyaçlarını karşılayan son derece kaliteli ve şık tabak ve kaseleri, indirim ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunar. Siz de hemen şimdi, evinizin ihtiyacı olan tüm ev ve sofra ürünlerini ucuz tabak-kase fiyatlarıyla keşfedebilirsiniz.

Şık ve Kaliteli Tabak-Kase Çeşitleri

Herhangi bir sofra takımının başlangıcı, kaliteli ve şık tabaklardan geçer. Diğer tüm araç gereçler bu doğrultuda seçilir. Ancak, söz konusu tabak ve kase modelleri olunca seçenekler neredeyse sınırsızdır. Melamin gibi hafif malzemeler günlük hayatta kolay kullanım sağlarken, daha yüksek stil arayışında olanlar için çini veya porselen gibi kaliteli malzemeler harikadır. Taş, toprak, cam, ahşap ve paslanmaz çelik gibi farklı malzemelerden oluşan tabak ve kaseleri de sofranıza ekleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz tabak ve kaselerin malzemesine ek olarak, çok çeşitli renk ve tasarımlardan oluşan tabaklar da bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenceli bir film gecesi düzenlemek veya rahat bir buluşma ayarlamak için daha modern ve çağdaş çizgilere sahip minimal desenler idealdir. Klasik beyaz tabak ve kaseler, resmî bir akşam yemeği için neredeyse tüm stillere uyum sağlayabilir. Takım halinde satılan yemek setlerinde; yemek tabağı, çorba kasesi, tatlı tabağı, meze tabağı, salata tabağı veya kasesi gibi tüm ihtiyaçlarınız yer alabilir.

Her Tarza Uygun Tabak Modelleri

Tabak ve kaseler, dekorasyon zevkinizi ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtır. Üstelik, diğer sofra takımlarınızın ve masanızın ambiyansıyla da bütünleşir. Seramik yemek tabakları, günlük kullanım için mükemmeldir. Stoneware tabaklar ise pürüzsüz ve parlak yapısıyla dikkat çeken sade ve uzun ömürlü modeller arasında yer alır. Ham ve doğal yapılardan hoşlanıyorsanız, topraktan üretilen tabakları tercih edebilirsiniz. Zarif bir porselen takım, özel gün ve davetler için herkesin evinde olması gereken modellerin başında gelir. Fiyatı nispeten daha pahalı olabilen porselen tabaklar, daha rafine bir görünüme ve yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Doğru malzemeyi seçtikten sonra, kişiliğinize uyan şekillere sahip tabakları belirlemeye odaklanabilirsiniz. Gelenekselden moderne kadar çok farklı tarzda yuvarlak tabaklar bulabilirsiniz. Oval tabaklar, yuvarlak stillere farklı bir yorum kazandırdığı için dikkat çeker. Ayrıca, neredeyse tüm stillerde harika görünür. Sofranıza modern veya çağdaş bir görünüm eklemek istiyorsanız, kare ve üçgen tabakları da değerlendirebilirsiniz. Bu yemek tabakları, minimal ve köşeli çatal bıçak takımı ile eşleştirildiğinde harika görünür. Kare ve üçgen yemek tabakları, özellikle keten bir masa örtüsüyle birleştirildiğinde modern bir akşam yemeği daveti için mükemmeldir.

Zarif ve İşlevsel Kase Modelleri

Kaseler; meze, çorba, meyve, salata veya kahvaltılık servis etmek için uygundur. Alçak tasarıma sahip modeller, sıcak çorba servis etmek için kullanılır. Daha uzun ve geniş yapıdaki kaseler ise sabahları kahvaltılık gevrek veya müsli kaşıklamak için tercih edilir. Dondurma, puding, muhallebi veya magnolia gibi harika tatlıları servis etmek için ayaklı kaselerden yararlanabilirsiniz. Meyvelik olarak da adlandırılan kaseler ise taze lezzetleri sunmak için tasarlanır. Çeşitli boyutlarda sunulan meyveliklerle akşam yemeği sonrası konuklarınızın damaklarını şenlendirebilirsiniz.

Beyaz kaseler, her durumda kurtarıcı ve joker parçalar arasında yer alsa da eğlenceli renk, desen ve baskılardan oluşan modeller de sofralarınızı canlandırabilir. Yılbaşına yaklaşırken çam ağacı, kar veya benzeri temalar harika olabilir. Daha sakin ve minimal temalardan hoşlananlar için ince çizgilere sahip kaseler de bulunur. Şeffaf cam veya paslanmaz çelik kaselerle de yemek masalarına daha modern bir hava katabilirsiniz. ÇiçekSepeti, birbirinden şık ve kaliteli tabak-kase çeşitleri sunarak oldukça şık sofralar hazırlamanızı sağlar. Siz de farklı stilleri karıştırarak kendinize veya sevdiklerinize hediye olarak bir set oluşturmak için en iyi tabak-kase modellerini satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.