Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tablet Aksesuarları

Bir kitap boyutunda olan tabletler dizüstü bilgisayarlarla yapabileceğiniz her işlemi pratik biçimde yapmanıza yardımcı olur. Oldukça kullanışlı bir cihaz olan tabletlerin çeşitli aksesuarları vardır. Tablet aksesuarları arasında kılıf, koruyucu cam, taşıma çantası, çizim kalemi gibi ürünler yer alır. İş ya da kişisel amaçla kullandığınız tabletler için ihtiyacınız olan aksesuarları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Tablet Çizim Kalemi Çeşitleri

Teknoloji markaları tarafından her geçen gün yeni özelliklerle donatılan tabletler oyun oynamak ve ders çalışmak kadar profesyonel amaçlarla da kullanılır. Dokunmatik yüzeye sahip olan tabletler için tasarlanan özel kalemler oldukça pratik aksesuarlardır. Tablet kalemi çeşitleri hemen hemen her cihaz için uygundur.

Tablet çizim kalemi yardımıyla yazı yazabilir ya da çizim yapabilirsiniz. Tablet kalemlerinin içinde yer alan çipler yazım hatalarını en aza indirmeye yardımcı olur. Doğal bir his uyandıran bu ürünlerin oldukça şık tasarımları vardır.

Şık Tasarımlı Tablet Kılıfı Modelleri

Tabletler hassas teknolojik cihazlardır. Dış etkenlerden ve darbelerden korunmaları oldukça önemlidir. Tabletinizi uzun süre güvenle kullanmak isterseniz şık tasarımlı kılıf çeşitlerini kullanabilirsiniz. Tablet kılıfı modelleri birbirinden canlı renk tonları kullanılarak tasarlanır. Zevkinize uygun olanları tercih ederek tabletinizi koruma altında tutabilirsiniz.

Tablet kılıfı çeşitleri arasında standlı olan modelleri bulabilirsiniz. Dizi, film ya da video izlerken bu kılıflar yardımıyla cihazınızı göz hizasında sabitleyebilirsiniz. Tablet kılıfları cihazınızı toz ve kire karşı da korur. Kılıfında sakladığınız tableti dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Kılıflar dışında tablet kapakları da bulunur. Sert malzemelerden yapılan bu ürünler darbelere karşı yüksek koruma sağlar.

Tablet Aksesuar Fiyatları

Tablet kalemi fiyatları her bütçeye uygun aralıklarda yer alır. Dokunmatik ekranlı cihazınızda kolayca yazı yazmak ya da çizim yapmak isterseniz bu kalemlerden faydalanabilirsiniz. Cihazınızla hangi kalemin uyumlu olduğunu öğrenmek için tablet kalemi tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz.

Tablet kılıfı fiyatları için belirleyici olan nokta ürün ölçüleridir. Farklı ekran boyutlarına sahip olan tabletlerin kılıf fiyat aralıklarında farklılıklar görülmesi doğaldır. Kaliteli ve şık tasarımlı kılıf modelleri sayesinde tabletinizi uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Tablet aksesuar seti çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.