İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tablet Çantası

Tabletler, birçok işi pratik bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına hayatınızı kolaylaştıran elektronik cihazlardan biridir. Kompakt tasarımları ile dijital platforma erişim sunan tabletlerin birçok kullanım alanı bulunur.

Kalem ile ya da dokunmatik olarak kullanabileceğiniz tabletlerin boyutları 7-13 inç aralığındadır. Tabletinizi doğru bir şekilde muhafaza ettiğiniz takdirde cihazı uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Tablet taşıma çantası, cihazınızı dilediğiniz yerde güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olan tablet aksesuarlarıdır. Çeşitli tablet boyutlarına uygun şekilde tasarlanan tablet çantalarının deri, kumaş ve keçe gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen modelleri bulunur.

Tablet Çantası Modelleri

Tablet çantası, tablet kullanıcılarının cihazlarını uygun bir şekilde muhafaza edebilmesi adına sahip olmaları gereken bir aksesuardır. Dilerseniz tek bölmeli, dilerseniz şarj aleti ve kalem gibi diğer tablet aksesuarlarını yerleştirebileceğiniz çoklu bölmeleri bulunan modelleri tercih edebilirsiniz.

Grafik tablet çantası modelleri, iç haznesinde yer alan bölmeli tasarımı ile tablet kalemini de çanta içerisinde saklamanıza yardımcı olur. Tabletler için tasarlanan çantalar boyutlarının yanı sıra taşıma şekilleri açısından da farklı kategorilere ayrılır. Tablet sırt çantası, çeşitli bölmeleri ile hem geniş bir saklama alanı sunar hem de şık tasarımları ile kombinlerinizi tamamlar.

Şık ve Kullanışlı: Tablet Çantası

Bilgisayar, tablet cihazları taşımanıza yardımcı olan tablet çantaları, farklı boyut ve tasarımları ile her tablet kullanıcısına hitap eder. Tablet çantası modelleri, ofis stiline ayak uyduran şık tasarımlara sahiptir.

Tablet sahibi bir sevdiğinize ne hediye alacağınız konusunda kararsızsanız, tablet çantası deri gibi şık tasarımlı modellere göz atarak sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Tablet Çantası Fiyatları

Kaliteli malzemeler ile tasarlanan çantalar ile uzun yolculuklarda, işe ya da okula giderken tabletinizi güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. Uygun boyutlarda çanta seçimi ile cihazınızın yüzeyinde oluşabilecek çizik gibi hasarlara karşı önleminizi alabilirsiniz.Boyut, bölme seçenekleri, koruyuculuk, kullanılan materyaller ve bu materyallerin kalitesi, tablet çantalarının fiyatlarını belirleyen kriterlerdir. Siz de ÇiçekSepeti üzerinden tablet çantası bayan ve erkek modellerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza ve tabletinizin boyutuna yönelik ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.