Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Tablet Kılıfı

Tabletler, bilgisayar ve akıllı telefonların yapabildiği birçok işlemi yapan, bilgisayardan daha küçük, telefondan ise daha büyük elektronik cihazlardır. Kompakt tasarımları ile öne çıkan tabletlerin ön yüzeyi tamamen dokunmatik ekrandan oluşur.

Tabletinizi uzun yıllar boyunca ilk günkü performansıyla kullanmak adına belli başlı aksesuarlar kullanmanız gerekir. Tablet kılıfı, tabletin kasa ve ekran bölümünü korur. Tabletin çanta içerisinde ya da elde taşınırken hasar görmemesini sağlar.

Fonksiyonel Tablet Kılıfı Modelleri

Şık tasarımlarının yanı sıra tablet kılıflarının birçok farklı fonksiyonel özelliği bulunur. Klavyeli kılıflar, tabletinizin harici bir klavyeye ihtiyaç duymaksızın klavye özelliği kazanmasını sağlar.

Standlı tablet kılıfları, tek hamlede ön ya da arka kapağı stand haline getirir. Böylelikle tablet üzerinde dizi ya da film izlerken rahat bir görüş açısı yaratabilirsiniz. Hem klavye hem de stand özelliği bulunan kılıflar ile tabletinizi tek dokunuşla mini bir dizüstü bilgisayara dönüştürebilir, işlemlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Hem Şık Hem İşlevsel Tablet Kılıfı

Stand ve klavye gibi fonksiyonları ile beraber tablet kılıflarının şık tasarımları da ön plana çıkar. Tablet kılıfı desenli modellerin yüzeyinde yer alan farklı desen ve renkler ile kişisel zevklerinizi çalışma ortamınıza yansıtabilirsiniz.

Tablet kılıfı modelleri zengin materyal, renk, desen ve tasarım açısından kullanıcılarına geniş bir seçim alanı sunar. Ofis stili için deri yüzeyli modelleri tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tabletinize eğlenceli bir dokunuş yapmak için tercihlerinizi çok renkli ve desenli modellerden yana kullanabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Tablet Kılıfı

Tablet kılıfı fiyatlarını etkileyen birkaç kriter bulunur. Uygun olduğu tablet modeli, marka, tasarım, barındırdığı fonksiyonel özellikler ve kılıf malzemesi, bu tür aksesuarların fiyatlarını etkileyen kriterlerden bazılarıdır.

Siz de ÇiçekSepeti üzerinden ihtiyaçlarınız ve kullanım alanına yönelik tablet kılıfı ucuz fiyat etiketlerine göz atabilirsiniz. Dilediğiniz modeli hızlı ve güvenli bir şekilde satın alarak tablet kullanımınıza yeni bir dokunuş kazandırabilirsiniz.