Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tablet - Tablet Aksesuar

Günümüz teknolojisinin en yeni ürün modellerinden biri olan tabletler, bilgisayar ve telefon deneyimini tek üründe yaşayabilmenize yardımcı oluyor. Güçlü özelliklere sahip olan tablet modelleri, markaların üstün teknolojileriyle donatılarak sizlere sunuluyor. Bu sayede ihtiyaç duyulan teknolojilere, istenilen markalar aracılığıyla sahip olunabiliyor. Tablet aksesuarları ise tabletlerinizi daha güvenli bir şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Koruyucu kapaklar ile ürününüz darbelere karşı koruma altına alınıyor. Şarj aletleri, kulaklıklar ve USB kablolar da ürününüzden en üst düzey verimi alabilmenizi sağlıyor.

Tablet Modelleri ile Teknolojiyi Yakından Tanıyın

ÇiçekSepeti'nin tablet & tablet aksesuar kategorisinin içerisinde çeşitli markaların onlarca tablet modeli mevcut. Bu markalar arasında yer alan Apple'ın iPad adını verdiği tablet modelleriyle benzersiz teknolojilere şahit olunabiliyor. Güçlü kamerasıyla fotoğraflar ve videolar çekebilmenize olanak tanıyan ürünler, ön kameralarıyla ise Apple'ın kendi uygulaması üzerinden görüntülü görüşmeler yapabilme imkanını kullanıcılarına sunuyor. Ürünler, geniş depolama kapasiteleriyle de ön planda. Samsung tabletler, güçlü işletim sistemleri sayesinde son derece kolay kullanımlı bir ara yüze sahip. İşletim sisteminin getirdiği yerleşik uygulamalar üzerinden notlar alabilmenize, verilerinizi kontrol edebilmenize ve çok daha fazlasına yardımcı olan ürünler, güçlü işlemcileri sayesinde ise hızlı ve verimli bir çalışma performansı sunuyor. Ofis işlerinizi güvenle tamamlayabilmenize imkan tanıyan Samsung tabletler, ev ve öğrenci kullanıcıları için de en üst düzey teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Gelişmiş ekran teknolojilerine sahip olan Samsung tablet modelleri, Full HD görüntü deneyimlerini de en iyi şekilde kullanıcılarına yaşatır. Kategori içerisinde yer alan Lenovo tablet modelleri, bir tabletten beklediklerinizin çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Hızlı ve verimli bir çalışma performansı ortaya koyan ürünler, geniş RAM kapasiteleri sayesinde aynı anda birden fazla uygulamayı kolayca çalıştırabiliyor. Geniş depolama kapasitesiyle ise ürünler fotoğraflarınızı, videolarınızı, notlarınızı ve diğer verilerinizi güvenle saklayabiliyor. Kategori içerisinde Reeder, Huawei gibi birçok markanın da tablet modeli mevcut. Her bir marka, ürünlerini kendine özgü tablet teknolojileriyle donatıyor. Bu sayede size yalnızca, dilediğiniz markanın dilediğiniz ürününü seçmek ve sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek kalıyor.

Tablet Aksesuarları ve Çok Daha Fazlasına Kolayca Ulaşın

Tablet aksesuarları tabletlerinizi güvenle ve daha verimli bir biçimde kullanabilmenize yardımcı oluyor. Aksesuarlar arasında yer alan kılıflar ve koruyucular ile hem tabletiniz daha şık ve modern görünüyor hem de ürün darbelere karşı daima koruma altında. Birçok tablet modeline uygun tablet kılıfı bulunan aksesuar kategorisi içerisinde kılıflar ve koruyucuların yanı sıra binlerce aksesuar modeli de yer alıyor. Aksesuar modelleri arasında yer alan adaptörler ile tabletler priz üzerinden hızlıca şarj edilebiliyor. Şarj işlemi için priz ve telefon arasındaki bağlantıyı kuran USB kabloları ise, şarj etmenin yanı sıra tabletinizle bilgisayarınız ve diğer cihazlarınız arasında etkileşim kurabilmenize ve veri aktarımı yapabilmenize katkı sağlıyor. Tablet çantaları ile tabletler rahatlıkla taşınabiliyor ve istenilen her yere götürülebiliyor. Bu sayede işlerinizi dilediğiniz her yerde tamamlayabilir ve kolaylığın keyfini çıkarabilirsiniz. Kategori içerisinde yer alan kulaklıklar ile tablet üzerinden müzik dinleyebilir canlı görüşmelere katılabilir, filmler ve dizileri izlemek gibi birçok farkı eylemi gerçekleştirebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Üzerinden Dilediğiniz Ürüne Kolayca Ulaşın

Ipad, Tablet & tablet aksesuar kategorisi, ihtiyacınız olan ürünü en iyi şekilde sizlere sunuyor. Kategori içerisinden dilerseniz kendinize hediye alabilir dilerseniz de sevdiklerinize jestler yapabilir, onları şımartabilirsiniz. Hemen siz de kategori içerisindeki ürünleri inceleyin; ihtiyaç duyduğunuz tablet, tablet aksesuar ve daha fazla ürüne kolayca sahip olun!