Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Taft Ürünleri

Alman şirketi olan Henkel’in güçlü saç şekillendirici markası Taft, aynı zamanda Avrupa’da saç spreyini tanıtan ilk marka olma ünvanına da sahip. Yıllar içinde geliştirdikleri yenilikçi formülleri ve ürün çeşitliliği ile Taft markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Saçlarınız için uzun güreli güçlü tutuş vaat eden Taft, tüm hava koşullarına karşı saçınızın dayanıklılığını da koruyor. Türkiye’nin lider saç şekillendirici markası olan Taft; 60 yılı aşan tecrübesiyle saçlarınıza istediğiniz şekillendirmeyi, kolayca yapmanızı sağlıyor. Siz de Taft ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Taft ile Saçlarınızda Güçlü Tutuş

Moda sürekli değişiyor, saçlarınız da öyle! Saç şekillendirici kategorisinde bir klasik olan Taft, yıllar içinde geliştirdiği ürünleriyle sizin ve saçınızın ihtiyacına göre sürekli yenileniyor. Sprey, köpük, jöle ve wax ürünleriyle dikkat çeken Taft markası; uzun süreli tutuş, hacim ve parlaklık gibi saçınız için özel olan ihtiyaçları da karşılıyor. Özellikle saç spreyiyle uzun yıllar boyunca herkesin banyo dolabında yer bulan tüm Taft ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Taft marka saç şekillendirici ürünlerini avantajlı kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve uygun fiyatlı Taft ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Yıllardır saç stillerindeki trendleri belirleyen ve saç şekillendirme uzmanlığında inovatif bir yaklaşım benimseyen Taft markasının ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.