Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Taharet Boruları

Klozet türü tuvaletlerinizi taharet borusu ile daha işlevsel bir hale getirerek temizliğinizi özenli bir şekilde yapabilirsiniz. Taharet borusu, klozetlerin iç kısmındaki yere takılan ve temizlenme işleminiz esnasında su akışı sağlayan işlevsel bir ürün olarak öne çıkar. Dış kısımda yer alan musluk sayesinde açılan ve kullanımı oldukça kolay olan bu ürünün çeşitli tasarımları bulunduğu gibi malzeme olarak da farklılıklara sahiptir. Siz de aradığınız işlevsel yapılı taharet borusu modeline ÇiçekSepeti üzerinden anında ulaşarak uygun fiyata kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Yapısı ile Taharet Boruları

Taharet çubukları klozetlerin iç kısmında yer alan ve su ile temizliğini yapmak isteyenlere kolaylık sağlayan işlevsel bir üründür. Klozete oturduğunuzda suyu istediğiniz bölgeye doğru akıtan boru, uç kısmı sayesinde çeşitli ayarlamalar yapılarak da kullanılabilir. Suyun sağa sola gidişini ayarlayabildiğiniz gibi daha aşağı ya da yukarı şeklinde de elinizle kontrol sağlayabilirsiniz. Bunun dışında suyun daha ileri ya da geri gitmesini de ayarlayabildiğiniz taharet boruları kullanışlı yapıları sayesinde kolay bir şekilde kullanım yapmanızı sağlar. Klozetin yan kısmında yer alan musluğu sayesinde istediğiniz zaman suyu açıp kapatabilir, akış hızını da buradan kolayca ayarlayabilirsiniz.

Taharet Borusu Modelleri ve Kaliteli Yapıları

Taharet borusu modelleri, klozetin iç kısmında yer alan ve sadece uç kısmının göründüğü bir üründür. Çeşitli materyaller kullanılarak tasarlanır ve kullanıcılara çeşitlilik sunar. Tamamen plastikten oluşan ürünlerin yanında ucu paslanmaz metal, boru kısmı plastik olan modeller de bulunur. Bunun yanında tamamı metalden oluşan borular da vardır. Farklı yapıları ile kullanıcılara tercih seçeneği sunan borulardan dilediğinizi seçerek kolayca montaj işlemini gerçekleştirebilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Plastik yapılı borular uzun süreli kullanımlarda sorunsuz bir çalışma sergiler. Uç kısmının kalın plastikten üretilmesi de bu kaliteli yapıyı destekler. Boru kısmının plastik uç kısmın metal olduğu modeller de uzun süreli kullanımlarda rahatlıkla tercih edilebilen ürünler arasında yerini alır. Su akışının rahat bir şekilde olduğu plastik bölüm kalın yapısı sayesinde sorunsuz bir çalışma gösterir. Krom rengi ile görünüş olarak da ilgi çeken metal başlıklı borular ve diğer ürünlerin hepsine siz de detaylı bir şekilde bakabilir, zevkinize uyan bir ürünü anında bulabilirsiniz.

Taharet Borusu Modellerinin Fark Oluşturan Özellikleri

Taharet çubuğu modelleri oluştuğu malzeme dolayısıyla farklılık gösterirken boyut olarak da çeşitli özelliklere sahiptir. Genel olarak her taharet borusu bütün klozetlerle uyumlu olarak üretilir. Bunun yanında taharet borularının da çeşitli boyutları bulunur. 35 ve 17 cm gibi uzunluklara sahip olabilen bu ürünlerden dilediğinizi seçerek evinizdeki klozetle uyumlu bir model sahibi olabilirsiniz. Arka kısmında sifonu yer alan ya da tekli klozet modelleri gibi çeşitliliğe sahip olan modellere uygun olarak tasarlanan bu ürünlerden plastik olanların bazılarında kesme payı da vardır. Bu sayede aldığınız boruyu evinizdeki klozetin ölçüsüne göre ayarlayabilir ve rahat bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz. Ayrıca bazı taharet borularının uç kısımları oynar yapıda olabilirken bazıları sabit bir şekilde tasarlanmıştır. Çeşitli tasarım farklılıkları ile karşınıza çıkan taharet borularının fiyatları da ürünün yapısına göre değişkenlik gösterir. Ucuz taharet borusu arayışınızın yanında kaliteli ürünler de kullanmak isterseniz ÇiçekSepeti birbirinden farklı birçok ürünü ile yanınızda olur. Siz de bu ürünler arasından zevkinize ve bütçenize en uygun olanı seçebilir, kolayca kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.