Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Takı Dükkanı ÇiçekSepeti’nde!

En mutlu anında yanında, sloganı ile hayatına başlayan Takı Dükkanı, Türkiye'de takı ve aksesuar ürünlerinde önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Birçok takı ve aksesuar ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayacak Takı Dükkanı, modern tasarımlardan geleneksel ve klasik ürünlere, çeşit çeşit aksesuarı bir araya topluyor.

Takı Dükkanı’na ait son moda çizgilerle tasarlanmış kolye, yüzük, bileklik ve küpe modelleri, şık güneş gözlüğü ve şapka çeşitleri, online alışverişe özel indirimlerle ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da!

Takı ve Aksesuara Dair Her Şey

Takı Dükkanı, e-ticaret hayatına 2007 yılında başladı. İlk olarak çelik takı kategorisindeki ürünleri ile ön plana çıkarken, daha sonra ağırlığı gümüş takı ürünlerine verdi. Özellikle gümüş alyans, yüzük ve gümüş kolye modellerinde en popüler ürünleri stoklarına ekledi. Değişen trendlere ayak uydurduğu yıllarda, erkek güneş gözlüğü ve şapka aksesuarlarının ilkbahar-yaz aylarındaki talebine karşılık bu kategorideki ürün çeşitliliğini de geliştiren marka, geniş ürün yelpazesinde şık tasarımlara ev sahipliği yapıyor.

Birbirinden farklı aksesuar ve takı modellerini ürün yelpazesinden barındıran Takı Dükkanı, hem günümüz modasının getirdiklerini hem de her daim moda olan klasik çizgileri kendi süzgecinden geçirip el işçiliği ile yeniden tasarlıyor. İndirimli Takı Dükkanı ürünleri, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel kampanya ve avantajlarla mobil uygulama ve web sitesinde! Tarzınıza en uygun Takı Dükkanı ürününü avantajlı fiyatlarla satın almak için bildirim ve mesajları takip etmeyi unutmayın!

Online satın almaya özel fırsatlarla kampanyalı Takı Dükkanı, kolay ve çeşitli ödeme koşulları ve ÇiçekSepeti güvencesiyle sizleri bekliyor!