İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

738 ürün bulundu.

Takı Kutuları

Eşyaların daha düzenli görünmesi için bazı düzenleyici eşyalara ihtiyaç duyar. En çok dağınık görünüm yaratan eşyalar arasında ise takılar yer alır. Takılar aynı zamanda düzenlenmediği takdirde birbirlerine karışır ve sonrasında kullanmak için seçtiğiniz takıyı bu karmaşa içerisinden çıkarmak oldukça zor bir hal alır. Birçok farklı çeşitteki takı kutusu standı, bu dağınık görünümü ortadan kaldırmak ve takıların birbirine dolanmadan çok daha düzenli durması konusunda yardımcı olur. Bu sayede de kullanmak istediğiniz takıyı, diğer takıların arasında kolayca bulabilir ve güne ya da özel geceye kolayca hazır olabilirsiniz. Yatak odaları ya da banyolarda düzeni sağlayacak, farklı modeller ve renklere sahip takı kutularını ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile edinebilirsiniz!

Takı Kutusu Stand Çeşitleri Nelerdir?

Yatak odaları ya da banyolarda eşyaların çok daha düzenli görünmesine yardımcı olan takı kutusu çeşitleri, birçok farklı kullanım amacına uygun olarak üretilir. Takı kutusu stand çeşitleri arasında en çok kullanılan modeller arasında kolyeler için kullanılan demir ayaklı modeller yer alır. Bu modeller üzerinde bileklik ve kolyeler birbirinden ayrıştırılarak konumlandırılır. Böylece kullanılacak kolye ya da bileklik kolayca alınarak kullanılır. Bazı takı kutuları ise ahşap formda ve çekmeceli olarak kullanıcılara sunulur. Bu takı kutuları etrafta eşya görmek istemeyen kişiler için oldukça ideal seçenekler arasında yer alır. Böylece takılarını gruplandırarak bu çekmecelere koyan kişiler, çekmeceleri açarak kategorize ettikleri takıları kolayca alarak kullanabilir.

Saatler için özel olarak üretilen takı kutusu stand çeşitleri de bulunur. Bu takı kutuları ahşap, metal ya da plastik formda kullanıcılara sunulur. Saatlerin tekli olarak, düzenli bir şekilde saklanabildiği bu bölmeli takı kutusu modelleri sayesinde gün içerisinde kullanmak istediğiniz saati diğer saatler arasından kolayca seçerek kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra gözlükleri daha düzenli bir şekilde saklamak için gözlük kutuları da bulunur. Gözlükler için özel olarak üretilen bu takı kutularına duvara ya da dolap içerisine monte ederek kullanabilir, gözlüklerinizin çok daha düzenli olmasını sağlayabilirsiniz.

Takı Kutusu Stand ile Dekorasyonu Tamamlayın

Takı kutuları, dekorasyon açısından da oldukça önemli eşyalar arasında yer alır. Hem dekorasyonu tamamlayacak hem de iç mekanın daha düzenli görünmesini sağlayan detaylardan biri çeşitli modellerdeki takı kutularıdır. Metal formdaki takı kutuları, minimalist yapısı ile modern dekorasyon stiline sahip mekanlar için oldukça uyumlu seçenekler olarak öne çıkar. Gold ve gümüş seçenekleri sayesinde de hemen her renk ile döşenen mekanlara da uyum sağlar. Ahşap takı kutusu modelleri ise daha doğal görünümden hoşlanan kullanıcılar için oldukça idealdir. Aynı zamanda bohem dekorasyon tarzı ile döşenen mekanlarda da ahşap formdaki takı kutuları kolayca kullanılabilir. Takı kutusu standları, banyolarda da sıkça kullanılır. Özellikle hem makyaj malzemeleri hem de takıları koyabileceğiniz ahşap formdaki takı standı modelleri, birçok eşyayı aynı anda depolama özelliği ile dikkat çekici seçenekler arasında yer alır.

Birbirinden Çeşitli Takı Kutusu Stand Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

Takı kutuları hem düzeni sağlama hem de dekorasyonun tamamlayıcı ögelerinden olma özelliği ile dikkat çeker. Kolye standı modelleri, farklı model ve boyuttaki kolyelerin kategorilere ayrılarak çok daha düzenli bir şekilde saklanması konusunda yardımcı olur. Bunun yanı sıra kolye kutusu seçenekleri de takılarının açık alanda bulunmasını istemeyen kişiler için oldukça ideal bir seçenek olarak dikkat çeker. Bunun yanı sıra küpeler de çok kolay birbirlerine karışabilen aksesuarlardan biridir. Küpe standı modelleri sayesinde küpeleri çok daha düzenli bir formda tutmak mümkündür. Siz de birbirinden çeşitli ve ucuz takı kutusu stand modellerini ÇiçekSepeti’nden tek tıkla, kolayca satın alabilirsiniz!