Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Takı ve Makyaj Dolapları

Aksesuarlar, kadınların vazgeçilmez ürünlerindendir. Kolyeler, küpeler, yüzükler, saatler gibi birbirinden güzel aksesuarlar vardır. Bunun yanı sıra çeşitli makyaj malzemeleri de kadınların en sık kullandığı ürünlerdendir. Bu ürünlerin hepsini bir arada, düzenli bir şekilde saklamak çok kolay değildir. Bu yüzden şık, modern ve kullanışlı takı&makyaj dolabı modellerinden yararlanılır. Makyaj kutusu ve organizerleri, takı kutuları da aksesuarların daha düzenli olmasına yardımcı olur. Siz de ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde istediğiniz gibi takı ve makyaj dolabı çeşitlerini inceleyebilir, satın alabilirsiniz!

Takı ve Makyaj Dolapları ile Takılarınızı Koruyun

Takıların sürekli birbirine dolanmaması, eşlerinin kaybolmaması ya da hasar görmemesi için takı ve makyaj dolaplarını, aksesuar kutularını, makyaj organizeri çeşitlerini kullanabilirsiniz. Böylece severek kullandığınız takı, aksesuar ve makyaj malzemelerini uzun süreler boyunca daha güvenli şekilde saklayabilirsiniz.

 • Dış giyimin önemli ve büyük bir parçası olan takı ve aksesuarlarınızın kaybolmaması için takı kutuları ve organizerleri kullanabilirsiniz.
 • Ev eşyası olarak satın alacağınız takı ve makyaj dolapları ile ev dekorasyonunuza renk katabilirsiniz.
 • Egonomik ve şık olan takı dolaplar hem işlevsel olarak hem de estetiktir. 
 • Makyaj kutusu ve organizerler grubu içerisinde çok çeşitli takılık modelleri bulabilirsiniz. Böylece küpeleriniz, kolyeleriniz ve yüzükleriniz için güvenli bir koruma ortamı sağlayabilirsiniz..
 • Farklı renk, desen ve boyuttaki takı ve makyaj dolabı çeşitleri arasından zevkinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. 
 • Hem büyük mobilyalar olarak hem de küçük organizerler olarak çeşitli ürünler bulunur. Çekmeceli, masa üstü, duvara monte, ayaklı, kilitli ve aynalı takı dolabı modelleri mevcuttur.
 • Ayaklı ve aynalı modeller sayesinde iki işlemi aynı anda, aynı yerde kolayca yapabilirsiniz. Bu tarz ürünler hem makyajınızı yapmanızı sağlar hem de takılarını güvenli bir şekilde muhafaza eder.
 • Çekmeceli takı dolabı modelleri farklı kapasitelere sahip olmasıyla ön plana çıkar. Aynı anda pek çok takıyı ve aksesuarı bu dolaba yerleştirebilirsiniz. Üstelik ekstra yer kaplamadığı için de kullanışlıdır.
 • Kilitli takı dolapları özellikle maddi ve manevi değeri büyük olan takılarınızı saklamanız için idealdir. 
 • Takı ve makyaj dolabı modellerinin iç kısımlarında genellikle farklı takıları korumanızı sağlayacak  askılar ve raflar bulunur. Ayrıca yüzükleriniz için süngerler, kolyeleriniz için uzun askılar, gözlük ve saatleriniz için geniş raflar bulunur.
 • Makyaj fırçaları, makyaj malzemeleri ve parfüm gibi ürünler için de takı&makyaj dolaplarında farklı bölmeler bulunur.
 • Ayrıca bu ürünleri farklı amaçlar için de kullanarak evde ilginç dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Örneğin antreye yerleştireceğiniz bir kolye dolabına anahtarlarınızı, şallarınızı veya fularlarınızı asabilirsiniz. Böylece hem görüntü olarak hem de işlev olarak farklılık oluşturabilirsiniz.
 • Küçük ve ergonomik organizerler de hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerdendir. 360 derece dönebilen modeller, çekmeceli modeller ve set halindeki modeller sayesinde ürünlerinizi kolayca saklayıp pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Takı ve makyaj dolapları ile organizerler; ahşap, cam, plastik, kadife, seramik ve porselen gibi ürünlerden üretilebilir. Evinizin dekorasyonuna ve zevkinize uygun şekilde seçeceğiniz bir ürün ile uzun yıllar takılarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Takı ve Makyaj Dolabı Modelleri

Takı ve makyaj dolapları ile işlevsel organizerler farklı etkilere sahiptir. Birbirinden farklı markaları çok çeşitli ürünleri bulunur. Bu ürünlerin fiyatları ürünün yapımında kullanılan malzemelere göre değişir. Ürünün ayaklı oluşu, aynalı oluşu veya kapılı oluşu ürünün fiyatını artırabilir. ürünün yapımında el işçiliği kullanılması, ürünün tasarımı, ürünle birlikte puf ve şifonyerin de birlikte satılıyor olması da ürünlerin fiyatını değiştirebilen unsurlardır. Zevkinize ve bütçenize uygun olan takı ve makyaj dolabı çeşitlerini siz de ÇiçekSepeti’nde bulabilir, birbirinden güzel kampanyalar ve fırsatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz!