İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Takı Setleri

Göz alıcı tasarımlar içeren birbirinden şık takı setleriyle cazibenizi artırabilirsiniz. Kadınların yanı sıra erkeklerin de kullanmaktan keyif aldığı ürünlerle tasarlanan setler günlük ve abiye modellerden oluşur. Farklı olmayı sevenlere hitap eden ürünlerse sıra dışı tasarımlarıyla dikkat çeker. Spor, abiye ve ofis kıyafetlerinizi renklendirecek ve size tarz katacak ürün çeşitlerini ÇiçekSepeti takı setleri kategorisinde kolayca bulabilirsiniz.

Özgün Takı Setleri ile Tarzınızı Yenileyin

Farklı beğenilere hitap eden modellerle tasarlanan takı setleri çoklu ürün seçeneklerinden oluşur. Kolye, küpe, yüzük, bileklik ve saat gibi takıların hepsini içeren setlerin yanı sıra 2 veya 3 parçadan oluşan setler de bulabilirsiniz. Erkekler için tasarlanan setlerse saat, yüzük, tespih, bileklik ve kolye gibi ürün çeşitleri sunar. Mücevher güzelliğinde tasarımlara sahip takı setlerini özel gün ve gece davetlerinde keyifle takabilirsiniz. Sade ve zarif modellerle üretilenleri ise günlük yaşam ve ofis kullanımınız için tercih edebilirsiniz.

Altın kaplama zincirler, ışıltılı taşlar, gümüş figürler, rengârenk doğal taşlar ve incilerle tasarlanan kadın takı setleri, bir mücevher kadar şık görünen modeller sunmayı başarır. Renkli zirkon taşlar ve swarovski taşlar ile üretilen imitasyon ürünler cazip fiyatlı şık takılardır. 925 ayar gümüş üzerine renkli baget taşlarla bezenen tamtur yüzük ve bileklik set seçeneklerini, yakın arkadaşlarınıza hediye etmek için satın alabilirsiniz. Ametist, lapis, sitrin, akik, aquamarin, mercan, sedef, oniks, turkuaz ve kuvars gibi doğal taşlarla tasarlanan abiye takı setleri, yarı değerli mücevherlerdir. Mücevher kutunuzda, güzelliğinizi öne çıkaracak ve size seçkin tarz katacak doğal taşlı takı setlerine yer açabilirsiniz.

Her Tarza Uyan Takı Setleri ve Özellikleri

Altın, gümüş, titanyum, bronz ve çelik kaplama malzemeyle üretilen taşsız metal takılar gösterişli tasarımlarla öne çıkar. Modern ve asi tarza sahipseniz yüzük, küpe, zincir kolye ve bileklik modellerinden oluşan metal setler tam size göre. Dikkat çeken tasarımlara sahip setler; çift zincirli kadın ve erkek kolyeleri, gümüş kaplama kalın bileklik seçenekleri, sevgililere özel ikili harf kolyeleri, ilginç figürlü küpe modelleri gibi ürün çeşitlerinden oluşur. 2’li, 3’lü ve 5’li ürün seçenekleriyle sunulan metal takı setlerini uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Simgesel önem taşıyan takıları kadınlar kadar erkekler de sever. Sonsuzluk işaretiyle tasarlanan altın kaplama taşlı kolye ve bileklik setleri sevgililer gününe özel hediyelerdir. Sadakatin simgesi olan yusufçuk kolye tasarımları ise sevgiliye hediye edilecek değerli takıların başında yer alır.

Özel Gün Takı Setleri Hayat Kurtarır

Düğün, nişan ve söz alışverişleri için tasarlanan erkek takı setleri saat, kravat iğnesi, bileklik ve değerli tespih çeşitleri gibi ürünlerden oluşur. Kadınlar için tasarlanan setlerse çok fazla alternatif sunar. Sevgilinize, eşinize ya da arkadaşınıza doğum günü hediyesi arıyorsanız kişiye özel takı setlerine yönelebilirsiniz. Gümüş yaka iğnesi ve gümüş künye gibi isme özel hazırlanan setler, bu tarz kutlamaları daha ayrıcalıklı kılabilir. Kadınlara verilecek en güzel doğum günü hediyeleri arasında incili takı setlerinin yeri bir başkadır. Sevdiğiniz kadın için kolye ve küpeden veya kolye, küpe ve yüzükten oluşan incili setleri tercih edebilirsiniz. Sıra dizi inci kolyeye eşlik eden inci sarkıt küpeli bir set her kadını mutlu eder. Taş işlemeli eğlenceli figürlerle zenginleştirilen mavi, sarı, pembe renkli incili bileklik ve kolye modelleri ise genç kadınların favori takıları arasında yer alır.

ÇiçekSepeti’nin sizlere sunduğu mükemmel tasarımlı kadın ve erkek takı setlerine göz atarak tarzınıza ve alım gücünüze hitap eden ürünleri bulabilirsiniz. Zarif tasarımlı kutular içerisinde sunulan ürünleri hemen sipariş ederek hızlı biçimde satın alabilirsiniz.