İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

1072 ürün bulundu.

Takım Çantaları

Çok sayıda tamir aletlerini bir arada taşımanız için tasarlanan takım çantaları, dayanıklı yapısıyla yanınızda. Dikdörtgen boyutları, irili ufaklı pek çok aletin konması için uygun formlara sahiptir. Sert plastik materyallerden üretilen çantaların kapak kısımlarındaki vida saklama bölmeleri işlevsellik kazandırır. Geçmeli kapak yapısı, darbe ve düşmelerde oluşabilecek olası açılmalara karşı dirençli olmasını sağlar. Tüm tamir ve tadilat aletlerini bir arada muhafaza edebileceğiniz takım çantası istenen boyutlarda seçebilirsiniz.

Şık ve İşlevsel Takım Çantaları Modelleri

Her ihtiyaca cevap verebilecek boyutlara sahip takım çantası modelleri, seçim yapmada size farklı alternatifler sunar. Çok gözü olan çantalar daha fazla depolama alanının oluşmasını sağlar. Geniş tutma sapları size taşımada kolaylık oluşturur.

Gerek plastik gerekse metal takım çantaları, farklı kullanımlara hitap eder. Kilit mekanizması sayesinde içindeki eşyalarınız güvenli olarak korunur. Çıkarılabilen raflardan oluşan çoklu gözler size kullanımda konfor yaratır. Yanlara doğru açılabilir özellikte olması kullanım sırasındaki işlevselliğin artmasını sağlar. Birbirinden canlı renklerden oluşan geniş ürün gamı seçimlerde fark yaratır.

Takım Çantaları ile Üretkenliğinize Değer Katın!

Gerek ev içerisindeki tamirat işlerinde gerekse bahçe tadilatlarında kullanılan çantalar, farklı özellikleriyle öne çıkar. Daha kapsamlı işler için tasarlanan profesyonel takım çantaları, dış yüzeyleri güçlendirilmiş alüminyum ile kaplıdır. İç bölmeli gözleri çıkarılabilir özellikte olan bu çantalar, yumuşak kumaş dokusuna sahiptir.

Köşe kısımları darbelere karşı güçlendirilmiş metal ile sağlamlaştırılır. Farklı ebat ve boyutlarda üretilen çantalar, işlevsellikleri ile de dikkat çeker. Hafif yapıları ve sağlam tarzlarıyla siz de ihtiyacınıza göre en ucuz takım çantaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Her Ortama Uyan Takım Çantaları Fiyatları

Çift ve tek katlı gibi farklı alternatiflere sahip çantalar her alanda kullanıma uygundur. Hem profesyonel işlerde hem de küçük tamiratlarda kullanıma uygun olarak üretilen takım çantaları fiyatları, boyutlara ve markalara göre farklılık gösterir. Malzeme ve kullanılan ürünlerin özelliklerine göre değişen fiyatları bütçenize uygun aralıkta seçebilirsiniz.

Ev kullanımı için portatif ve az yer kaplayan ürünleri uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Profesyonel kullanımlara hitap eden alüminyum ve metal özellikli dayanıklı çantalar daha üst seviyede fiyatlardan satışa sunulur. Siz de ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile ihtiyacınıza hitap eden modelleri güvenilir ve uygun olarak satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.