Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Takım Sporları

ÇiçekSepeti basketbol, futbol, voleybol, hentbol, beyzbol ve amerikan futbolu gibi takım oyunlarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri, güvenilir markalarla ve en uygun fiyatlar ile birlikte sunuyor. Kaleci eldivenlerine, top çeşitlerine, koruyucu ekipmanlara, forma ya da hoodie gibi tekstil ürünlerine tek tıkla ulaşabilir ve ekonomik fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz. 

Futbol Tutkunlarına Özel Ürünler

Taraftarı olduğunuz takımların sertifikalı orijinal formalarına sahip olmak ya da sevdiklerinize özel günlerinde hediye etmek ister misiniz? Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray gibi birçok takımın taraftar formaları ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor. Teri hızlıca emen yapıları ve nefes alan kumaşları sayesinde orijinal formaları halı saha maçlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Futbol topları ise kauçuk ve poliüretan parlak deri gibi farklı malzemeler ile üretiliyor. Adidas ve Nike gibi dünyaca ünlü markaların yüksek dayanıklılık sunan makine dikişli toplarını da uzun yıllar kullanabilirsiniz. Koordinasyon çemberi gibi ekipmanlarla ve fileli minyatür kaleler ile antrenman çalışmalarınızı daha profesyonel hale getirmeniz de mümkün. Arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak langırt masaları ise şık tasarımlarıyla ve dayanıklı ahşap malzemeleri ile dikkat çekiyor. Yalnızca profesyonel ekipmanlar değil, atkı, şapka, bileklik ve kravat gibi futbol temalı aksesuarlar da ÇiçekSepet'nde yerini alıyor. Tarzınızı şık ve renkli bir şekilde yansıtmak isterseniz siz de dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. 

Basketbol ve Voleybol Ekipmanları

Basketbol ya da voleybol ile profesyonel olarak ilgilenenlerin kullanabileceği koruyucu ekipmanlardan, çocuk ve gençleri spora yöneltmeye yardımcı olacak pota ve filelere kadar sayısız seçeneğe ÇiçekSepeti sayesinde ulaşabilirsiniz. Minderli pedlere sahip olan kolluk ve dizlikler, nefes alan kumaşlar ile üretilen çoraplar, mükemmel tutuş sağlayan ve açık alanlarda da rahatlıkla kullanılan top çeşitleri sayesinde tüm müsabakalarınızı daha heyecanlı ve antrenmanlarınızı saha profesyonel hale getirmeniz mümkün. Plaj voleybolunda saha çizgilerini belirlemek isterseniz, 4 parçalı renkli şeritleri kolayca kullanabilirsiniz. Çelik telli voleybol tellerine de ÇiçekSepeti'nin en uygun fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Çocuklara özel 3 farklı boy seçeneği sunan ve duvara kolayca monte edilebilen potalar özellikle bahçe ya da çocuk odaları için tercih ediliyor. Çocuklara eğlenceli bir alan yaratan bu ürünler dekoratif olarak da renkli bir görüntü yaratıyor. Basketbol ve voleybol tutkunları için renkli formalar ve tişört gibi tekstil ürünlerinin de sayısız seçeneğini ÇiçekSepeti ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Yabancı Takım Sporları da ÇiçekSepeti'nde

Amerikan futbolu, hentbol ve beyzbol gibi daha az yaygın olan yabancı spor dallarının ekipmanları da ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Hakem ya da antrenörlerin çalışmasını kolaylaştıran taktik tahtalarına, skor tabelalarına, köşe direklerine ve bayraklara da uygun fiyatlar ile ulaşmanız mümkün. Hentbol topları tüm sert zeminlerde kullanılmaya uygun olması için kauçuk malzemeden üretiliyor. Amerikan futbolu için tasarlanan toplar ise Never Flat sistemi sayesinde normal toplara kıyasla içindeki havayı 10 kat daha iyi bir şekilde koruyarak şişkin kalıyor. Aynı zamanda tutuşu kolaylaştırmak için yumuşak kompozit deri malzemeden üretiliyorlar. Beyzbol sopalarını seçerken ise ahşap ya da alüminyum alaşımlı ürünler arasından bir tercih yapabilirsiniz. Ahşap beyzbol sopaları çok lifli olan kauçuk ve dişbudak ağaçlarından imal ediliyor. Ergonomik yapılarıyla göz dolduran beyzbol sopalarını evinizde ya da ofisinizde dekorasyon ürünü olarak kullanmanız da mümkün. ÇiçekSepeti'nin takım sporları için sunduğu ekipmanlar arasında daha birçok seçenek bulabilir ve hobinizi profesyonel hale getirebilirsiniz. Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için de spor ürünlerini tercih ederek farklı bir hediye sunabilirsiniz.