Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Takvimler

Günlük yaşamdaki aktiviteleri ve işle ilgili etkinlikleri oluşturmak için yardımcı olan takvim çeşitleri, birbirinden farklı renk ve modelleri ile dekoratif bir görünüm sunar. Evinizin ve ofisinizin dekorasyonunu katkı sağlar. Bu ürünler; cep, duvar ve masa takvimi olmak üzere üç farklı gruba ayrılır. Bu çeşitlerin tamamı farklı ihtiyaçlara hitap eder. Hem işlevsel özelliklerinden hem de dekoratif görünümlerinden dolayı takvimler sevdikleriniz için en iyi hediye seçenekleri arasında yer alır. Bazı takvimler, önemli günlere uygun temaları içerir. Kaliteli ve ucuz takvim seçenekleri için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

Duvar Takvimlerinin Özellikleri

Planlayıcı duvar takvimleri, randevularınızı planladığınız günleri hızlı şekilde bir arada görmenize yardımcı olur. Ayrıca her güne notlar alabileceğiniz küçük bölümleri içerir. Geniş tema yelpazesiyle her zevke hitap eder. Planlayıcı duvar takvimi kullanıcılarına aşağıdaki kolaylıkları sağlar.

  • Evinizin duvarında kullandığınız duvar takvimi sayesinde planladığınız etkinlikleri tüm ailenizin rahatlıkla takip etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Duvar takvimi, iş yerlerinde planladığınız etkinlikleri ekip arkadaşlarınıza daha kolay duyurmanıza yardımcı olur.

Planlayıcı duvar takvimlerinin yanı sıra şık görüntüleri, posterleri, manzara resimlerini ve sevimli hayvanları içeren duvar takvimi çeşitlerini de bulabilirsiniz. Bu ürünlerin bazıları tek, bazıları ise çok sayfalı modellerden oluşur. Tek sayfalı yıllık takvimler, yılın tüm günlerini bir arada görmenizi sağlar. Çok sayfalı ürünlerin ise her bir sayfasında aylar ve günlere temaya özel birbirinden şık kaliteli baskılar eşlik eder. Bu ürünleri ailenizin resimleriyle kişiselleştirebileceğiniz seçenekler de mevcuttur. Tüm modeller arasından ihtiyacınıza en uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Takvim Modelleri

Masa takvimleri, evde veya ofiste masanızın üzerine konumlandırabileceğiniz şık ve işlevsel seçeneklerden oluşur. Kağıttan üretilen modellerde önemli günleri not alabileceğiniz bloklar yer alır. Duvar takvimlerine göre daha kişisel olduğu için kendinizle ilgili tüm notlarınızı bu bloklara ekleyebilirsiniz. Bu ürünler, özellikle haftanın büyük bölümünü çalışma masasında geçirenler için idealdir. Önemli toplantılarınızı kaçırmamanıza ve projelerinizi tamamlamanız gereken günleri not almanıza yardımcı olur. Masa takvimi modellerinde sade tasarımların yanı sıra sevimli hayvanları ve manzara resimlerini içeren seçenekler de yer alır. Sürekli hareket halinde çalışıyorsanız benzer işlevsel özelliklere sahip olan cep takvimi seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Cep takvimleri, her an yanınızda taşıyabileceğiniz küçük boyutlarıyla kolaylık sağlar. Ufak tefek notlar almak, önemli günleri ve etkinlikleri kaydetmek için ideal özellikler taşır.

Dekoratif Özellikler Sunan Takvim Seçenekleri

Kağıttan yapılan duvar ve masa takvimleri, işlevsel özellikleri ve resimli tasarımlarıyla kolaylık sağlayan seçenekleri oluşturur. Bu ürünlerin hemen hemen hepsi sadece kullanım yılına özel seçenekler sunar. Masa ve duvar takvimlerinde kağıdın dışında ahşap ve metal takvim seçeneklerini de bulabilirsiniz. Standart duvar ve masa takvimlerinin yanı sıra zamansız takvim seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Zamansız takvimler her yıl kullanabileceğiniz dekoratif görünümdeki modellerdir. Bu modeller arasında küp takvim seçenekleri ön plana çıkar. Plastik ve ahşaptan üretilen küp takvimlerin görünümleri dekorasyonunuzu zenginleştirir. Bir yuvanın içerisindeki iki adet küpten oluşur. Küplerin her birinde sayılar yer alır. Bu sayede günlük olarak sayıları çevirebilir ve içinde bulunduğunuz günü görebilirsiniz. Bazı modeller, içinde bulunduğunuz ayı ifade eden ekstra bir küp daha içerir. İyi bir ofis hediyeliği olan bu seçeneği iş arkadaşlarınız için tercih edebilirsiniz. Döner takvim seçenekleri de dekoratif bir görünüm sunar. Masanızın üzerinde kullanabileceğiniz döner takvim yuvanın içinde dönen üç adet dikey bloktan oluşur. Gün ve ayı çevirerek ayarladığınız bu ürünleri de çalışma masanız için tercih edebilirsiniz. Kolaylık sağlayan ve dekoratif görünüm sunan takvim seçeneklerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.