İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tamir Tadilat Gereçleri

Tamir tadilat gereçleri, elektronik ve mekanik olarak birçok çeşit içeriyor. Profesyonel yapı işlerinde kullanabileceğiniz kesici ürünler ile her türden malzemeyi dilediğiniz gibi kesip şekillendirebilirsiniz. Ahşap, metal, çelik ve PVC gibi birçok malzemenin tamir ve tadilatında kullanabileceğiniz alet edevatlar profesyonel ve amatör kullanımlar için birbirinden farklı ürünler içeriyor. Birleştirme ve yapıştırma, kesim, vidalama ve daha birçok tadilat işlemi için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nin seçkin dünyasında bulabilirsiniz!

Üstün Özellikleriyle Profesyonel Tadilat Ürünleri

Evdeki tamir işlerini hızlandıran ve oldukça düzgün sonuçlar çıkarmanıza yardımcı olan profesyonel tamir tadilat gereçleri ile yapı sektörünün her alanında yardımcınız olacak ürünler için ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesini tercih edebilirsiniz. Genellikle taşlama makinesi üzerinde kullanılan aşındırıcı disk modelleri, her tür malzemeye uygulanabilir çeşitleriyle şekillendirme ve kesim işlerinde en büyük yardımcınız oluyor. Taş, zımpara, çelik, keçe ve daha birçok malzemeden imal edilen aşındırıcı diskler ile tadilatın her alanına uygun bir ürün bulmak çok kolay. Kesim tezgahlarında kullanılan daire testere modelleri de farklı kalınlık ve uç seçenekleriyle seçenekleriniz içerisinde yer alıyor. Özellikle mobilya sektöründe kullanım alanı bulan daire testere modelleri ile büyük çaplı kesim işlerini kolaylıkla halledebilirsiniz.

Fayans, beton ve taş gibi malzemelerin kesimi için üretilen özel testere makineleri de kullanışlı bir seçenek yaratıyor. Otomobil tamir işletmelerinin en sık kullandığı ürünler arasında yer alan hava kompresörü modelleri de birbirinden farklı tasarımlara sahip. Lastik şişirme işlemlerini hızlandırarak tamir işleyişini hızlandıran hava kompresörleri, küçük ve büyük boyutlu birçok seçenek içeriyor. İş yerinizde kullanabileceğiniz jeneratör, lazer hizalama, kaynak ve lokma takımı gibi ürünler de profesyonel tadilat ürünleri içerisinde birbirinden farklı seçeneklere sahip.

Her Evin İhtiyacı Tamir Tadilat Gereçleri

Evinizde yaşanan küçük problemlerin çözümü için usta çağırmanıza gerek kalmadan çözüme ulaşabilirsiniz. Evinizdeki onarım ve yapım işlemleri için sizlere yardımcı olan ucuz tamir tadilat gereçlerini tercih edebilirsiniz.Tornavida, pense, çekiç ve testere setleri gibi ürünlerle el becerilerinizi gösterebilir, kendi tadilat işlerinizin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Tornavida setleri içerisinde, satın aldığınız demonte ürünlerin birleşimi için gerekli uçları bulabilir ve yapım şemasını takip ederek mobilyalarınızı oluşturabilirsiniz. Farklı amaçlar için üretilen testere çeşitleri içerisinde; küçük el testereleri, budama testereleri veya kıl testere setleri gibi birçok ürün yer alır.

Sihirli kıl testere ürünleri ise tek bir set içerisinde birbirinden farklı kullanım amaçlarına uygun testere uçları içerir. Bahçenizdeki ağaçları budamak, küçük ahşap işleri yapmak veya pvc boruları kesmek gibi birçok işte sihirli testereleri kullanabilirsiniz. Eskiyen veya akıtan muslukların değişimi için yalnızca teflon bant ve boru anahtarı kullanımı tadilat için çözüm oluşturabiliyor. Evinizdeki sorunlu muslukları kolaylıkla çıkarıp takabilmenizi sağlayan boru anahtarı modelleri, su tesisatı tadilatlarında en büyük yardımcınız olacak!

Keyifli Hobiler İçin Birbirinden Özel Tamir Gereçleri

Ahşap hobi işlerinde kullanabileceğiniz ince testere ve kıl testere ürünleri ile birbirinden özel dekoratif ürünler yapabilirsiniz. Ahşap işleri için tercih edebileceğiniz mekanik veya şarjlı tornavida modelleri de farklı tasarım fikirlerine imkan tanır.

Bisiklet bakım ve onarım gereçleri de, yol tutkunlarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Özellikle uzun yolculuklarda yaşanması olası aksaklıkların çözümü için bisiklet tadilat gereçleri çanta içerisinde bulunur. Bisiklet zincirlerinin sağlığı için düzenli olarak kullanılması gereken zincir pas sökücü ve yağlayıcı ürünleri uzun yollar karşısında zincinleri dayanıklı kılıyor. Yanınızda bulundurabileceğiniz bir başka ürün ise tekerlek tamir kitleri. Patlayan lastiklerin onarımı için gerekli tüm malzemeleri içeren bu kitler ile yolda kalmak problemini ortadan kaldırabilirsiniz. Hidrolik fren yağı, sökme gereçleri, yedek yamalar gibi birçok ürün de bakım ve onarım gereçleri içerisinde yer alıyor. Bisiklet parçaları ise bisikletiniz için gerekli tekerlek, fren sistemleri, vites, taşıma aparatları, pedal ve sele gibi onlarca ürün içeriyor. Tüm tamir ve tadilat işleriniz için her seviyede binlerce ürün, ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı fırsatlarıyla yalnızca bir tık uzağınızda!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.