İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Taraftarlara Çiçek Ürünleri

Fenerbahçe, Beşiktaş veya Galatasaray'ı yürekten destekliyorsanız ya da çevrenizde bu renklere sıkı sıkıya bağlı olan sevdikleriniz varsa bu büyük tutkuyu ÇiçekSepeti üzerinden kolaylıkla sipariş verebileceğiniz şık bir aranjman ile taçlandırabilirsiniz. Şans çiçekleri, buketler, piramit cam içerisinde ve futbol topu şeklinde hazırlanan aranjmanlar gibi birbirinden farklı seçenekler ile büyük kulüplerin taraftarı olan dostlarınızı ya da kendinizi mutlu etmek ÇiçekSepeti ile çok kolay. Dilerseniz kişiye özel hazırlanan aranjmanlardan birini seçerek çiçeklere eşlik eden objelerin üzerine sevdiklerinizin ismini yazdırabilir ve onlara harika bir jest yapabilirsiniz.

Taraftar Formaları Çiçek Açıyor

İstanbul'un güzide ve köklü kulüplerinden Fenerbahçe'ye ya da Beşiktaş'a büyük bir tutku ile bağlı olan sevdiklerinize taraftarlık ruhuna yakışır bir sürpriz ile "Bu sene şampiyon mutlaka biziz" deyin. Çeşitli boy ve renklerden oluşan forma şeklindeki seramik saksı içinde birbirinden farklı çiçeklerle hazırlanan aranjmanın üzerine dilerseniz hediye etmek istediğiniz kişinin kendi ismini ya da en sevdiği futbolcunun ismini yazdırarak unutulmaz bir sürprize imza atabilirsiniz. Cipso çiçekleri, yeşillikler ve çeşitli aksesuarlar ile zenginleştirilen aranjmanlar formaları sadece giyilebilen bir tekstil ürünü olmanın bir adım ötesine taşır.

En Güzel Golleri Hatırlatan Aranjmanlar

Antoryum saksı çiçeği, orkide, papatya, beyaz gül ve lilyum gibi birbirinden farklı çiçek seçeneklerinden oluşan lisanslı top aranjmanlar fanatik taraftarlar için oldukça ideal. Solmayan güller ile hazırlanan, güneşten ve sudan uzak tutulduğunda en az 2-3 yıl solmadan canlılığını koruyan aranjmanlarla ise sevdiklerinize bu güller gibi dostluğumuz ve sevgimiz de hiç solmayacak mesajı verin. Tam ya da yarım futbol topu biçimindeki kase içinde yer alan çiçekleri teslim aldıkları anda sevdiklerinizin gözlerinde bir anda takımlarının mazideki büyük zaferleri ve unutulmaz golleri canlanacaktır.

Şans Çiçekleri Harika Bir Seçenek

Gerbera, gül ve papatya gibi birçok farklı çiçek seçeneği ile oluşturulan Fenerbahçe ve Beşiktaş amblemli şans çiçekleri ile destekledikleri takımların önemli bir maçı olduğu gün sevdiklerinize bu aranjmanı göndererek şans ve başarı dileğinde bulunabilirsiniz. "Sarı eğer lacivertin yanında ise güzeldir" diyen Fenerbahçeli dostlarınıza sarı ve lacivert güllerle bezeli Lisanslı Fenerbahçe Şans Çiçeği göndererek kalplerdeki mutluluk hanesine kocaman bir üç puan yazdırabilirsiniz. Beşiktaş taraftarları için özel olarak hazırlanan, "Seni Seviyorum" yazılı kalp şeklindeki balonu ve kalpli çubuğunun yanında oldukça sevimli kalpli bir yastığın yer aldığı şans çiçeği ile Beşiktaş taraftarı olan sevdiklerinize veya hayatınızdaki özel insana sevginizi ve aşkınızı gösterebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tasarımlar Taraftarları Bekliyor

Dekoratif ahşap piyano içinde yer alan sarı lacivert veya sarı kırmızı solmayan güller ile hazırlanan benzersiz hediye ile sevdiklerinize hem taraftarlık ruhunuzu hem de romantik yanınızı gösterebilirsiniz. Piramit camda solmayan gül ve özel yosunla hazırlanan aranjmanlar da taraftar dostlarınızın kalbine gönül verdikleri renkler ile dokunmanızı sağlar. Bu şık aranjmanın içine hediye gönderdiğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Galatasaray taraftarları için özel olarak hazırlanan doğal ahşap saksılı, sarı kırmızı renklerden oluşan sansevieria bitkisi ile Cimbom'a aşkla bağlı taraftar dostlarınıza unutulmaz bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Büyük Taraftara Özel Hediyeler Yakışır

Taraftarlar için özenle hazırlanan aranjmanları dilerseniz kendinize dilerseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Her cebe ve bütçeye uygun fiyat seçeneklerine göz atıp dilediğiniz tasarımı hafta içi veya hafta sonu farketmeksizin aynı gün teslimat imkanı ile ÇiçekSepeti üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Aranjmana ufak bir not ekleyerek sevdiğiniz kişiye ve tuttuğu takıma dair iyi dileklerinizi iletebilir, şampiyonluk yolunda başarılar dileyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.